E dielë, Shtator 15, 2019
Ballina Etiketimet Kim Kardashian

Etiketim: Kim Kardashian

Si Kim fitoi 2 milionë dollarë për 2 minuta

Dje, Kim Kardashian nxorri në treg linjën e të brendshmeve që i japin formë trupit, nën emrin SKIMS. Pak minuta pasi të produktet mund...

“Nuk ka shërim”, Kim Kardashian përlotet kur mësoi se vuan nga...

Në episodin e fundit të “Keeping up with Kardashians”, Kim ka treguar se është zgjuar e tmerruar një nga ditët me duar të ënjtura...

“Nuk kanë shërim”, Kim Kardashian tregon si mësoi se vuante nga...

Në një pjesë shkëputur nga episodi i fundit i “Keeping up with the Kardashian”, Kim u zgjua e tmerruar pasi duart e saj ishin...

Kim Kardashian shokohet nga ajo që shikon në në kokën e...

Kim Kardashian është një ndër femrat më të komentuara të showbiz-it. Kim e gjen gjithmonë një mënyrë për t’u bërë lajm. Së fundmi ajo është...

Ndjekësit sulmojnë Kim Kardashian: Nuk je një nënë e denjë

Kim Kardashian po përballet sërish me kritika në Instagram. Kësaj here arsyeja e kritikave është looku i 6-vjeçares, North West. Nëna e katër fëmijëve publikoi...

“Përse kam harxhuar kohë?” Kim Kardashian pendohet për lidhjet e kaluara

Kim Kardashian është penduar që ka shpenzuar kohë duke takuar meshkuj të tjerë para se të martohej me babain e fëmijëve të saj. Ajo...

Kim Kardashian ka një fëmijë të preferuar, rrjeti “e masakron” sërish

Kim Kardashian është nënë e katër fëmijëve, dhe duket se i preferuari i saj është vogëlushi 3-muajsh Psalm. Kim publikoi një fotografi të saj me...

Kim Kardashian një bombë e vërtetë, pozon në bikini

Kim Kardashian duke qenë një nga personazhet më të fokusuara nga mediat rozë dhe publiku, padyshim se secila paraqitje e saj bie në sy. Bukuroshja...

Sipas fansave Kim është bërë si Beyonce

Femrat e familjes Kardashian-Jenner kritikohen shpesh për çdo gjë që bëjnë, por ndonjëherë edhe e kërkojnë vetë. Ashtu sikurse dhe Kim Kardashian, në një...

Kim mahnit me vlerën marramendëse të çantës prej hekuri

Ajo e ka tendencë të tregojë format e saj magjepsëse trupore vazhdimisht nëpër fotot dhe postimet e shumta në rrjetet sociale. Por Kim Kardashian na ka habitur...

EDITORIAL

Radio shtetrore gjermane DW: Në Tiranë kriza politike vazhdon

Nga DW/ Ambasadori i BE në Tiranë, Luigi Soreca ftoi palët politike në Shqipëri të ulen në tryezën...

FORUM

Aleatët e Bashës: S’ka pakt PD-PS, marrëveshje vetëm pozitë-opozitë

Flasin përfaqësuesit e aleatëve të Partisë Demokratike, Petrit Vasili, Fatmir Mediu, Mesila Doda, Agron Duka dhe ndard...

Pse marrëveshja Rama-Basha s’duhet me çdo kusht

AGRON GJEKMARKAJ/   Bashkë me gjethet që kë puten nga pemët, ashtu e që mbi të gjitha do të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com