Ballina Etiketimet Kida

Etiketim: Kida

Frymëzimin për punën e gjeni tek këta artistë shqiptarë (FOTO)

Këngëtarët kanë punën më të bukur dhe më të thjeshtë në botë. Gjykuar në sipërfaqe, ata kanë një talent të falur nga nëna natyrë,...

Zyrihu kuq e zi, festivali gjigant i muzikës shqiptare

“Përshëndetje botë. Është koha për një kapitull të ri. Jeni gati? Le të bëjmë histori së bashku.” Kështu nis promoja e festivalit gjigant të...

Kida dhe Dhurata nga mike në “armike”

Ato janë mikesha shumë të mira dhe këtë e kanë treguar qartë, teksa mbështesin njëra-tjetrën përmes rrjeteve sociale. Të njëjtën gjë ato kanë bërë...

Iku nga ”On Records”, ja me kë do të bashkëpunojë Kida

Kida, e cila që në fillimet e karrierës ishte nën menaxhimin e ''On Records'', i dha fund bashkëpunimit mes palëve pas përfundimit të kontratës....

Pas shumë vitesh, Kida ikën nga ”On Records”

Që në fillimet e karrierës së saj, Kida ishte nën menaxhimin e “On Records” megjithëse siç duket bashkëpunimi i tyre ka marrë fund. Arsyeja:...

Kida hap arkivat, ja çfarë ka publikuar në instagram

Kida është kthyer prapa në kohë, duke sjellë imazhe nga fëmijëria. Kida ka publikuar disa fotografi në rrjete sociale, përmes së cilave ndanë kujtime nga...

Kida ndryshon ‘look’, këngëtarja bëhet bionde (Foto)

Kohët e fundit kemi parë se një pjesë e madhe e vajzave të njohura kanë bërë ndryshim drastik në ‘look’ duke kaluar nga brune...

Kida tregon sensualitetin (FOTO)

Para një muaji solli këngën më të re “Merri krejt”, që u mirëprit prej fansave dhe publikut. Pof flasim për Kidën, e cila është...

Debutimi më i mirë dhe më i dobët i Kidës

Kida është një artiste, e cila është tepër aktive në tregun muzikor shqiptar. Artistja asnjëherë nuk zhgënjen me projektet muzikore, të cilat thuajse gjithmonë...

Më në fund e pranon! Kida: Kam nevojë për …

Kida është një ndër artistet më të mira shqiptare që ka zgjedhur të mbajë jetën private jashtë vëmendjes së medias. Ndonëse shpesh herë ka deklaruar...

EDITORIAL

(VIDEO) Si u terrorizuan turistët spanjollë nga pronari i lokalit, Mihal Kokëdhima, në Himarë

Incidenti i ndodhur në Himarë ku pronari i një restoranti me emrin Mihal Kokëdhima dhunoi turistët e...

FORUM

Gjekmarkaj: Katolikët shkodranë të padisin Edi Ramën për dëmtim të imazhit

Analisti Agron Gjekmarkaj është i bindur se mbështetja për Partinë Socialiste në Shkodër është akoma edhe me...

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com