E dielë, Korrik 21, 2019
Ballina Etiketimet Khedira

Etiketim: Khedira

Zgjatet “martesa” mes Sami Khedira dhe Juventusit

Martesa mes Sami Khedira dhe Juventusit do të vijojë të zgjasë të paktën edhe për 3 vitet e ardhshme. Kampionët e Italisë kanë njoftuar...

Humbja me Sampdorian, Alegri sherr me Khedirën

Pas humbjen 3-2 kundër Sampdorias, Massimiliano Allegri kritikoi mbrojtjen e Juventusit. Humbja do të thotë se Allegri është 4 pikë poshtë Napolit, që ndodhet në...

Kampionati Italian, Luhen sot dy supersfida, Juve-Fiore dhe Lazio-Napoli

Kampionati Italin do të zhvillojë sot sfidat që plotësojnë raundin e 5-të. Juventusi do të përballet me Fiorentinën në një duel që pritet të...

EDITORIAL

Meta: Nuk ka pabesi dhe presion që e thyen burrin e shtetit, Ramush Haradinaj

Presidenti Ilir Meta e cilëson presion dhe pabesi thirrjen e Ramush Haradinaj nga Gjykata Speciale në Hagë. Në...

FORUM

“Vendi në një regjim anarkie, që prej 2017”

Nga Bujar Nishani Të nderuar miq, që prej vitit 2015 e në vijim kemi qenë çdo ditë të...

Ramushi

Herën e kaluar, Ramush Haradinaj dha dorëheqje nga posti i Kryeministrit, pasi Gjykata e Hagës e kishte...