E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Etiketimet Keti Banushi

Etiketim: Keti Banushi

Banushi: Dyshoj që gjyqtarë dhe prokurorë janë pjesë e listës “non...

Gazetarja Keti Banushi e ftuar në studion e lajmeve në RTV  Ora foli për nxjerrjen e emrave të zyrtarëve që janë shpallur “non grata”...

EDITORIAL

Sërish kërcënim për gazetarët: Dorëzoni pasaportat e shërbimit ose ua sekuestrojmë!

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme u ka bërë thirrje të gjitha mediave dhe gazetarëve, që...

FORUM

Tërmeti si shans për të forcuar pushtetin personal!

Nga Kastriot Islami Tërmeti po rezulton me pasoja katastrofike për qytetarët por një mundësi e artë apo shans...

Andi Bushati: Të vdekurit nuk mund të kthehen në pikë sondazhesh për Ramën

Nga Andi Bushati / Edi Rama po e shfrytëzon tërmetin njësoj si Erdogani grushtin e shtetit: si një...