E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Etiketimet Këshilltari i Merkel

Etiketim: Këshilltari i Merkel

Padia për Tiede, këshilltari i Merkel: Rama shumë shpejt i akuzuar

Këshilltari i kancelares gjermane, Angela Merkel, Martin Henze ka reaguar pas lajmit se kryeministri Edi Rama ka paditur gazetarin e ''Bild'', Piter Tiede që...

Këshilltari i Merkel: Programi ekonomik i PD është hartuar në bashkëpunim...

Gjatë takimin të PD me qytetarët në Durrës, ka folur edhe këshilltari i Angela Merkel, Hans Joachim Falenski, i cili ka vlerësuar programin ekonomik...

EDITORIAL

Sërish kërcënim për gazetarët: Dorëzoni pasaportat e shërbimit ose ua sekuestrojmë!

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme u ka bërë thirrje të gjitha mediave dhe gazetarëve, që...

FORUM

Tërmeti si shans për të forcuar pushtetin personal!

Nga Kastriot Islami Tërmeti po rezulton me pasoja katastrofike për qytetarët por një mundësi e artë apo shans...

Andi Bushati: Të vdekurit nuk mund të kthehen në pikë sondazhesh për Ramën

Nga Andi Bushati / Edi Rama po e shfrytëzon tërmetin njësoj si Erdogani grushtin e shtetit: si një...