E martë, Shtator 17, 2019
Ballina Etiketimet Keshilli kombetar

Etiketim: keshilli kombetar

Zbulohet vendimi i Këshillit Kombëtar të PD-së: S’ka zgjedhje më 30...

Këshilli Kombëtar i Partisë Demokratike të Shqipërisë u mblodh pasditen e së martës, ku mori një sërë vendimesh të rëndësishme. Mësohet se në mbledhje...

Basha: S’ka dialog me Ramën, do të ketë zgjedhje të parakohshme

Këshilli Kombëtar i PD është mbledhur për të diskutuar situatën politike, pasi presidenti Ilir Meta nxori një dekret të ri për shfuqizimin e 30...

Manja: Reforma në drejtësi u tentua të pengohet nga politika

Kryetari i Komisionit të Ligjeve Ulsi Manja foli në Këshillin Kombëtar të Integrimit Europian. Manja tha se për reformën në drejtësi është bërë shumë dhe...

VIDEO/ Ja momenti kur Këshilli Kombëtar i PD votoi djegien mandatet

Të gjithë me duart lart. Ky është momenti kur anëtarët e Këshillit Kombëtar të PD-së votojnë pro djegies së mandateve parlamentare. Ndërkohë kryetari i...

PD tjetër vendim, ja kur do mblidhet Kryesia dhe Këshilli Kombëtar

Një ditë pas vendimit të Grupit Parlamentar, për djegien e mandateve si një mesazh pas protestës së të shtunën, tashmë iniciativa do të diskutohet...

FOTOGALERI nga selia blu – Bujar Nishani në krye të Këshillit...

Këshilli Kombëtar i PD vendosi të ngarkojë strukturat drejtuese të partisë me organizimin e protestave për largimin e Edi Ramës, ku ishPresidenti Bujar Nishani...

“Protesta e qeveri kalimtare” – Dy konkluzionet e Këshillit Kombëtar të...

Këshilli Kombëtar i PD vendosi të ngarkojë strukturat drejtuese të partisë me organizimin e protestave për largimin e Edi Ramës. Gjithashtu vendosi të mbështesë si...

Mbyllet mbledhja e Këshillit Kombëtar të PD, zbulohet porosia e Bashës

Partia Demokratike ka zhvilluar sot mbledhjen e parë me anëtarët e rinj të Këshillit Kombëtar për të diskutuar mbi situatën politike në vend. Në mbledhjen...

Basha mbledh Këshillin Kombëtar për vendimmarrjen e re politike

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha do të mbledhë në orën 16.00 këshillin e ri kombëtar të PD. Temë e takimit do të jetë...

Klevis Balliu: Të shpëtojmë Shqipërinë nga njeriu bandë. Koha është tani,...

Deputeti i PD, Klevis Balliu, në fjalimin e mbajtur në Këshillin Kombëtar të PD, deklaroi se të gjithë demokratët dhe qytetarët e përgjegjshëm të...

EDITORIAL

Pse Erion Veliaj paradite në Pezë e lavdëroi, kurse në darkë e sulmoi Ilir Metën?

Nga Nikoll Lesi Për të parë shkallën e demokracisë së brendshme në PS mjafton të shikojmë një ndodhi...

FORUM

Gazeta britanike “The Indipendent”: Ja pse u mbyll televizioni Agon Channel

Nga “The Indipendent” Drejtpërdrejt për të dhënë emisionin e saj të rregullt të lajmeve në mëngjes, Sonila Meco...

Një lajm i keq për optimistët e reformës zgjedhore

Nga Astrit Patozi - Të gjithë ata që po shpresojnë në ndryshimin e sistemit politik në Shqipëri, si...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com