E martë, Nentor 19, 2019
Ballina Etiketimet Kërpaçi

Etiketim: Kërpaçi

Kampi i LRI, Kërpaçi: Plan konkret për rininë, jo largim nga...

Ish-deputetja e LSI, Floida Kërpaçi, ka deklaruar nga kampi i LRI në Jalë se po ndërtohet një plan konkret për të ndihmuar rininë shqiptare...

“Astiri” në protestë, Kërpaçi: Banorët do të triumfojnë në këtë betejë...

Banorët e zonës së ish-Astirit në Tiranë kanë dalë edhe pasditen sotme në rrugë në protestë kundër projektit të dyshimtë të zgjerimit të Unazës...

Kërpaçi: Rilindja e ka shkatërruar të ardhmen e brezit të ri!

Kryetarja e LRI-së, Floida Kërpaçi ka reaguar me anë të një statusi në lidhje me studimin e kryer, ku tregohej se Shqipëria e ka në...

Kërpaçi: Asnjë nuk na ndal, jemi të gjithë bashkë

Nga protesta marshim, ish-deputetja e LSI-së, Floida Kërpaçi, tha se rinia nuk do të ndalet në qëndresën e saj dhe për të, ky marshim...

LRI dhe FRPD protestë para Parlamentit, Kërpaçi: Të rinjtë po ikin,...

Paralelisht me nisjen e punimeve të seancës së sotme parlamentare të rinjtë e Forumit Rinor të Partisë Demokratike dhe ata të Lëvizjes Rinore për...

Qëndrimet e ndërkombëtarëve, Kërpaçi: Asnjë hap pas

Ish-deputetja e LSI-së, Floida Kërpaçi ka reaguar pas deklaratave të raportuesit për Shqipërinë Knut Fleckenstein, i cili u shpreh në deklaratën e tij për...

Kërpaçi në Kuvend: Rama nuk ka mbajtur asnjë premtim

Deputetja e LSI-së, Floida Kërpaçi nga foltorja e Kuvendi tha se Edi Rama po punon gjithnjë e më shumë për të larguar të rinjtë...

Kërpaçi-Ramës: Sot je pa maskë, je e keqja e këtij vendi

Kryetarja e LRI-së, deputetja e LSI-së Floida Kërpaçi, i është drejtuar kryeministrit Edi Rama me fjalët se sot studentët i hoqën masën dhe se...

Kërpaçi: Buxheti i 2019-ës nuk krijon asnjë vend pune për rininë

Deputetja e LSI, Floida Kërpaçi ka qenë e ftuar në emisionin e mëngjesit ''7 pa 5'' në Vizion plus, ku trajtoi problematikat që të...

Kërpaçi: Luftë kundër padrejtësive të qeverisë! LSI, alternativa e shpresës së...

Të rinjtë e Lëvizjes Socialiste për Integrim, prej tre ditësh ndodhen në Jalë, ku vijojnë traditën  e tyre. Përveç të rinjve pjesë e këtij...

EDITORIAL

Gjekmarkaj: Meta bëri aktin e duhur. Borchardt ishte i njëanshëm

 Analisti Agron Gjekmarkaj i ftuar në emisionin “Real Story” të Sokol Ballës në “News 24” tha se...

FORUM

Dvorani dhe manovra për kurth Presidentit. Avokati Popullit nxjerr dokumenta

Po zbardhet krejt skema mafioze e lojës së PS me kryetarin e KED, Ardian Dvorani për të...

Dëshmori Artan Cuku- Meteori që s’do shuhet kurrë

Mirënjohje dhe krenari për Dëshmorin më të ri Dibrës Nga Dr. Hasan Shkëmbi           ...