Ballina Etiketimet Këngëtarja

Etiketim: këngëtarja

Barbana Dini tregon pengun më të madh: Kënga e lënë përgjysmë...

Këngëtarja Barbana Dini ka treguar pengun e saj më të madh në lidhje me vëllain e saj të ndjerë Ergi Dini. E ftuar në emisionin...

Rita Ora flet sërish për biseksualitetin e saj: Jam e hapur,...

Këngëtarja Rita Ora, ka folur edhe njëherë tjetër për biseksualitetin e saj.Kur është pyetur rreth seksualitetit të saj, ajo ka treguar se është e...

Tronditet bota e muzikës, këngëtarja 30-vjeçare vdes në aksident me makinë

Një ngjarje e rëndë ka tronditur botën e muzikës country. Këngëtarja Kylie Rae Harris, 30 vjeçe ka humbur jetën në një aksident me makinë...

Pësoi aksident me motor, vdes këngëtarja 26-vjeçare

Bota e muzikës është tronditur nga një ngjarje e rëndë. Këngëtarja Hailey Smith ka ndërruar jetë në moshën 26-vjecare pas një aksidenti me motor. "Një...

Këngëtarja humb jetën në skenë nga shpërthimi i fishekzjarrëve

Shpërthimi i fishekzjarreve i ka marrë jetën një këngëtare dhe kërcimtare spanjolle në çastin kur ishte duke performuar në skenë. Artistja Joana Sainz ishte duke...

Çiljeta ndryshon pamje dhe i shkon kaq shumë look-u i ri

Çiljeta ka vendosur të ndryshojë diçka në pamjen e saj dhe nuk mund të bënte zgjedhje më të mirë. Ditën e djeshme, këngëtarja ka zbuluar...

Taylor Swift tregon se për çfarë është penduar më shumë

Këngëtarja Taylor Swift ka qenë e ftuar në emisionin e njohur të Ellen De Generes, pas shumë vitesh mungese. Këngëtarja është shprehur gjatë për jetën...

Selena Gomez me bikini të kuq, mbulon shenjën e operacionit

Aktorja dhe këngëtarja Selena Gomez ka bërë një dizajn të veçantë të bikinit, ku ka fshehur shenjën e saj te operacionit në veshkë. Kjo...

Wiwibloggs: Kënga e Shqipërisë, dhimbje për emigrimin

Blogu zyrtar i “Eurosong 2019”, Wiwiblogs ka komentuar të gjitha këngët që marrin pjesë në festivalin e sivjetshëm europian që zhvillohet në Izrael. Në blog...

Nga cila telenovelë indiane u frymëzua Samanta Karavella për këngën e...

Këngëtarja Samanta Karavella solli pasditen e së shtunës projektin më të ri muzikor, të titulluar "Ku ma le". Kënga i dedikohet një dashurie, e ngjashme...

EDITORIAL

Asgjë e re nga FRONTI i Luksemburgut për Shqipërinë tonë!

Ministrat e 28 vendeve të Bashkimit Europian dje, të mbledhur në Luksemburg, nuk kanë arritur të marrin...

FORUM

Pse më erdhi turp nga Edi Rama në Beograd?

Nga Bardhyl Mahmuti* Më 10 tetor 2019, pas takimit në Novi Sad me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama,...

Haje tani atë m.. që doje! Haje e mos u ngopsh kurrë!

Nga Agim Xhafka E bëra një spiunllik që në mëngjes. Shkova në polici e thashë se Berti, kushëriri...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com