Ballina Etiketimet Këngëtarja e famshme

Etiketim: këngëtarja e famshme

Si u rikthye në formë pas lindjes? Beyonce zbulon dietën që...

Këngëtarja e famshme, Beyonce, mori vëmendjen e të gjithëve 1 vit më parë me performancën e saj në Coachella. Këtë eksperiencë ajo e ka...

Këngëtarja e famshme nënë për herë të parë në moshën 44-vjeçare:...

“Mirë se erdhe në jetë Max Valentine Imbruglia. Zemra ime po digjet”. Ky ka qenë statusi i këngëtares së njohur, Natalie Imbruglia e cila...

Bie me makinën në lumë, vdes këngëtarja e famshme

Këngëtarja e famshme rumune, Anca Pop ka humbur jetën pasi ra me makinë në lumë. Autoritetet zbuluan trupin e 34-vjeçares brenda makinës së saj të...

Aktorja e famshme ka dy fjalë për Ariana Granden, zbuloni çfarë...

Këngëtarja e famshme Ariana Grande ka publikuar një pjesë të klipit muzikor “Thank u, next”, këngë që i dedikohet ish-partnerëve të saj. Nga imazhet, duket...

Zbulon këngëtarja e famshme: Fryma e fundit e babait më dha...

Këngëtarja e famshme, Mel B ka dhënë disa deklarata të forta në librin e saj autobiografik ku ka treguar gjithçka rreth jetës. Ndër to, ka...

Deklaroi se nuk do më takime me meshkuj! Këngëtarja i dedikon...

Këngëtarja e famshme, Cheryl ka deklaruar në këngën e re "Love Made Me Do It" se të gjitha ndarjet e saj të dashurisë kanë...

Këngëtares së famshme i anulohet koncerti, iu shitën vetëm 24 bileta

Këngëtarja e famshme Ashanti mund të ketë 3.8 milionë ndjekës në Instagram apo 1.92 milionë në Twitter, por mesa duket kjo nuk do të...

Zbulohet arsyeja, çfarë e çoi këngëtaren e famshme drejt psikiatrisë

Selena Gomez është shtruar në spital psikiatrik sëfundmi, për shkak të problemeve të shumta që hasi me shëndetin e saj mendor. Një burim pranë mediave amerikane...

Tragjike, këngëtarja e famshme vret veten

I ka dhënë fund jetës në mënyrë tragjike këngëtarja e famshme e "Huntress", Jill Janus. Lajmin e hidhur e ka konfirmuar vetë familja e...

EDITORIAL

Presidenti francez Macron shpëtoi Ramën, ndërsa Rilindja e masakron

-Si nuk i vjen turp Rilindjes dhe PS-së që janë turr me sulme dhe fyerje ndaj presidentit...

FORUM

Pse nuk protestojmë kur humbet Shqipëria por kur na thërret partia?

Nga Kreshnik Spahiu                                    Sot Opozita shqiptare duhet të ishte në shesh, Sot nacionalistët shqiptar duhet të ishin para...

Alexandër Soros: “Europa duhet të pranojë që vuan nga Albanofobia”,

“Poshtë sipërfaqes, gjallon një paragjykim dhe racizëm ndaj shqiptarëve etnikë në Europën Perëndimore, që nuk mund të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com