Ballina Etiketimet Këngëtarja Barbana Dini

Etiketim: Këngëtarja Barbana Dini

Barbana: Kënga e lënë përgjysmë me Ergin, del në ditën e...

Këngëtarja Barbana Dini i është rikthyer muzikës pas një shkëputje të gjatë pas vdekjes së vëllait të saj, po ashtu këngëtar Ergi Dini. Vetëm...

EDITORIAL

Opozita, ultimatum Ramës: Realizo 9 kushtet gjermane!

-Më 25 shtator, parlamenti gjerman miratoi një rezolutë, e cila ishte “pro” hapjes së negociatave me Shqipërinë,...

FORUM

“Stop projektit sllav Vuçiç-Rama, rrezik mbarëkombëtar”

Nga Gjeneral Piro Ahmetaj * Thellësisht mirënjohës për ftesën e posaçme dhe shumë i respektuarpër pjesemarrjennë konferencën: “NATO’s...

Zef Mazi: Negociatat, fajet tona dhe dredhitë evropiane

Nga Zef Mazi Mos-hapja e negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut ka shkaktuar mjaft debate në BE...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com