E hënë, Nentor 11, 2019
Ballina Etiketimet Kengetari i njohur

Etiketim: kengetari i njohur

Rrëfehet këngëtari i njohur: U bëra baba shumë i ri, ishte...

Ish-anëtari i grupit “One Direction” Liam Payne në mars të vitit 2017 u bë baba për herë të parë me ish-partneren e tij, këngëtaren...

Befason këngëtari i njohur: Fama më ka shkaktuar ankth, më bën...

Ai është një nga këngëtarët më të famshëm dhe më të dëgjuar në indushtrinë ndërkombëtare të muzikës. Numëron me miliona fansa në të gjithë botën,...

Sfidës nudo të Lindsay Lohani i bashkohet këngëtari i njohur

Pas sfidës më të famshme që çmendi të gjithë të famshmit, sapo kanë nisur një sfidë të re atë të pozimit nudo. Këtë gjë për...

Ky është këngëtari i njohur që vodhi bluza me vlerë 1200...

Këngëtari i njohur italian, Marco Carta është arrestuar mbrëmjen e djeshme nga policia e Milanos nën akuzën e vjedhjes. 34-vjeçari është ndalur fillimisht nga rojet...

Këngëtari i njohur dhe e dashura e tij martohen të veshur...

Këngëtari i njohur Rory Charles Graham i njohur nga të gjithë si Rag’n’Bone Man i ka dhënë fund beqarisë. Mësohet se ai është martuar me...

Këngëtari i njohur në zi! Humb motrën 18 vjeçare

Këngëtari i grupit muzikor shumë të pëlqyer për të rinj ‘One Direction’ ka humbur motrën e tij.Motra e këngëtarit Louis Tomlinson, Felicite ka ndërruar...

Gjendet i vdekur këngëtari i njohur, mister shkaqet

Lideri i grupit britanik ‘Prodigy’, Keith Flint ndërron jetë në moshën 49 vjeçare. Artisti i njohur gjet i pajetë në shtëpinë e tij në...

I thyen nofullën kur ishte adoleshent, këngëtari: Gjendja depresive më ndryshoi...

Këngëtari i njohur, Tom Grennan ka zbuluar se sulmi i dhunshëm që përjetoi në moshën 18-vjecare e ka ndihmuar shumë. Në një intervistë, 23-vjecari tregoi...

Këngëtari i njohur lajmëron tërheqjen: Nuk do të dëgjoni më për...

Intervista e fundit, albumi i fundit dhe më pas do të fiken reflektorët. Këngëtari i njohur Michael Buble rrëfeu për revistën “Weekend” se do...

Këngëtari shqiptar i dedikon këngë gjakmarrjes

Këngëtari i njohur, Gold AG njihet për projektet muzikore që ia dedikon Shqipërisë dhe historisë që ka kaluar ndër vite. Sot, ai ka publikuar këngën...

EDITORIAL

Spartak Ngjela: SHBA do e flakin Ramën si leckë, u rreshtua me pro serbët kundër Kosovës

Avokati Spartak Ngjela ka kritikuar ashpër qëndrimin e kryeministrit Edi Rama për izolimin e Kosovës nga marrëveshjet...

FORUM

Rama nuk heq dorë nga censura e mediave. Nesër nis diskutimi i ligjeve të kritikuara

Kuvendi i Shqipërisë pritet të fillojë të martën shqyrtimin e dy projektligjeve kontroverse të propozuara nga kryeministri...

22 nëntor 2019, 60 vite gjimnazi “Asim Vokshi”

Tash 60 vjet gjimnazi "Asim Vokshi " pret e përcjell breza nxënësish e mësuesish duke ua lënë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com