E mërkurë, Korrik 17, 2019
Ballina Etiketimet Kendall Jenner

Etiketim: Kendall Jenner

Kendall Jenner kthehet në Javën e Modës për Burberry

Mosprezenca e Kendall Jenner në Javën e Modës në New York bëri bujë në media. Raportet thanë se imazhi i saj si modele po bie...

Kendall Jenner mungon në javën e modës! Çfarë po ndodh me...

Edhe pse ndodhet në qytet tashmë që po zhvillohet java e modës, përsëri është raportuar se modelja e njohur Kendall Jenner nuk do të...

Kendall Jenner kapet “mat” duke puthur Anwar Hadid

Të gjitha janë të drejta në dashuri dhe në familje. Kendall Jenner po merr pjesën në Javën e Modës në New York të këtij viti...

Kendall Jenner pushime me të dashurin në jaht

Kendall Jenner ka marrë pak kohë për veten ditët e fundit. Dhe ylli i pasarelave vendosi të shijojë pushimet në jaht me të dashurin...

E vetmja Kardashian pa fëmijë është gati të bëjë lidhjen zyrtare

Modelja e njohur Kendall Jenner është fotografuar në disa momente të bukura me të dashurin e saj Ben Simmons. Të dy ishin në festën që...

Kendall Jenner poston një pice në formë zemre dhe një mashkull...

Ajo përpiqet ta mbajë sa më larg reflektorëve të mediave jetën e saj private, por të shtunën Kendall Jenner ka postuar në Instagram story...

Kendall me veshje transparente

Kendall Jenner ka trupin prej më të admirueshmëve në botën e shou-bizit, por edhe asaj të modës. Prandaj, duke e ditur vëmendjen që do të...

FOTO/ Motra e Kim Kardashian nuk i lë vend imagjinatës me...

Është një prej emrave më të paguar në fushën e modelimit. Kendall Jenner njihet si fytyrë e markave më me emër në botë dhe çdo...

Kendall Jenner shijon kafenë në oborrin e shtëpisë dhe shfaqet me...

Ajo është një nga modelet më të famshme dhe më të kërkuara në botë, që shquhet gjithashtu edhe për bukurinë e saj. Kendall Jenner...

Rradha e Kendall Jenner për të pozuar me bikini

Pasi motrat e saj të klanit Kardashian/Jenner filluan të ndezin rrjetet sociale me bikini, erdhi edhe rradha e Kendall Jenner. Supermodelja më e paguar në...

EDITORIAL

Arben Malaj shkatërron imazhin e Edi Ramës në PS

Në një reagim publik, ish-ministri socialist, Arben Malaj deklaroi se kishte marrë mesazhe kërcënuese nga Sekretari i...

FORUM

Prekja e gazetarëve, fundi i një Kryeministri

Nga Albana Vokshi Gjuha e urrejtjes së Edi Ramës, dhuna e vazhdueshme verbale, psikologjike, institucionale si dhe fizike,...

SPAK-u dhe reforma si PPP-të!

Nga Flamur Vezaj - Te nisesh reformen e drejtesise ketu e 5 vite me pare me modelin e...