E dielë, Nentor 17, 2019
Ballina Etiketimet Këmbimit valutor

Etiketim: këmbimit valutor

Ecuria javore e kursit të këmbimit valutor – Periudha 16-21 Shtator...

Monedha e Eurozonës ka pësuar luhatje të lehta gjatë tërë kësaj jave duke përfunduar në kuotën e 121.44 lekëve në fund të saj, referuar...

Kursi i këmbimit valutor – E Enjte, 05 Shtator 2019

Monedha e Eurozonës qëndron edhe sot në vlera të qëndrueshme krahasuar me ditën e djeshme, duke mbetur në kuotën e 121.4 lekë. Dollari Amerikan është...

KURSI/ Rifiton pikë Dollari amerikan, nuk ka luhatje për Euron dhe...

Tregu i këmbimit valutor është hapur ditën e mërkurë me një forcim të valutës amerikane kundrejt monedhës vendase, lekut. Referuar të dhënave të “Credins...

Rritet lehtë Dollari amerikan – Nuk ka luhatje për valutën e...

Dita e martë nuk ka regjistruar luhatje të mëdha në tregun e këmbimit valutor vendas. Kështu, referuar të dhënave zyrtare të “Credins Bank”, valuta...

Forcohet leku – Euro zbret në 125.4, zhvlerësohen edhe monedhat e...

Tregu i këmbimit valutor është hapur ditën e sotme me një rënie të valutave të huaja si dollari amerikan dhe sterlina britanike, ndërkohë që...

Kursi i këmbimit valutor, 6 shtator 2018

Banka e Shqipërisë ka publikuar kursin zyrtar të këmbimit për sot, 6 shtator 2018. Pa cenuar regjimin e një kursi të këmbimit të lirë, Banka...

Grabitet pika e këmbimit valutor në Manzë të Durrësit, policia në...

Një pikë e këmbimit valutor është grabitur gjatë natës në Durrës. Ngjarja ndodhi në Manëz. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se dyqani...

Kursi i këmbimit valutor, e premte 25 gusht 2017

Kursi zyrtar i këmbimit  të monedhave të huaja përkundrejt lekut është si më poshtë. Ky kurs i quajtur "fiksi" llogaritet sipas Udhëzimit "Mbi mënyrën e...

FOTO/ Kursi zyrtar i këmbimit valutor për ditën e sotme

Në tregun e këmbimit valutor vendas, fillimi i muaji korrik është shoqëruar me forcimin e pozitave të monedhës europiane ndaj Lekut. Sipas kursit zyrtar të...

EDITORIAL

Mirush Kabashi: 23 vjeçarja e diplomuar, pa punë dhe në mjerim ekonomik i jep fund jetës

 Nga Mirush Kabashi  Adela Gjoka, një vajzë vetëm 23 vjeçe nga Rrësheni i dha fund jetës në kushtet...

FORUM

Ekipi francez kërkon takim urgjent me Fevziun: Duam librin “Tirana e Nonës”!

Sot në mesditë, ekipi kampion i botës, Franca, zbriti në kryeqytetin e Shqipërisë, Tiranë. Sapo u akomodua në...

Armando Duka në stadium, përtej urrejtjes së kritikëve dhe dashurisë sezonale të brohoritësve

Nga Lorenc Vangjeli - Janë të rrallë njerëzit në Tiranë, qëndrimi ndaj të cilëve vendoset jo prej tyre...