E dielë, Shtator 15, 2019
Ballina Etiketimet Këmbimi

Etiketim: këmbimi

Kursi i këmbimit valutor – E Enjte, 12 Shtator 2019

Monedha e Eurozonës është këmbyer sot me 121.2 lekë, sipas të dhënave të tregut valutor vendas. Dollari Amerikan ka qëndruar në vlera të qëndrueshme krahasuar...

Këmbimi valutor/ Dollari dhe Paundi fitojnë pikë. Euro mbetet i qëndrueshëm

Monedha e Eurozonës është shfaqur e qëndrueshme këtë të Mërkurë duke mbetur në vlerën e 121.2 lekë. Ndërkaq Dollari Amerikan është forcuar në kuotën e...

Kursi i këmbimit valutor – E Mërkurë, 04 Shtator 2019

Monedha e Eurozonës ka pësuar një rënie të lehtë këtë të mërkurë duke zbritur në vlerën e 121.4 lekë. Ndërkaq Dollari Amerikan ka regjistruar gjithashtu...

Kursi zyrtar i këmbimit, 10 gusht 2019, sipas Bankës së Shqipërisë

Kursi zyrtar i këmbimit valutor për sot, 10 gusht 2019, sipas Bankës së Shqipërisë:

Këmbimi valutor / Euro nuk luhatet, Paundi rinis zbritjen, ndërsa Dollari...

Këtë të enjte monedha e Eurozonës nuk ka pësuar luhatje duke mbetur në kuotën e 121 lekëve, referuar të dhënave të Credins Bank. Ndërkaq Paundi...

Euro në rënie historike, sot kapi pikën më të ulët

Monedha e përbashkët euro u këmbye sot në tregun e këmbimit poshtë kuotës se 121 lekëve duke ju afruar nivelit më të ulët historik...

Kursi i këmbimit valutor, e premte, 26 korrik 2019

Monedha e Eurozonës e ka mbyllur javën në kuotën e 121.7 lekëve, referuar të dhënave të publikuara nga Banka e Shqipërisë. Ndërkaq Dollari Amerikan pas...

Kursi i këmbimit valutor – Forcohet Euro dhe Dollari

Kjo e Mërkurë ka shënuar një rritje të Euros në tregun valutor i cili kuotohet sot me 121.7 lekë. Ndërkaq Dollari Amerikan ka regjistruar një...

Kursi i këmbimit valutor/ Paundi bie, forcohet ndjeshëm Dollari

Monedha e Eurozonës është shfaqur e qëndrueshme këtë të mërkurë duke u këmbyer me 121.7 lekë sikurse edhe ne fillim të javës. Dollari Amerikan ndërkaq...

Ecuria javore e tregut valutor/ Valutat e huaja e mbyllin javën...

Kjo javë ka regjistruar luhatje të ndjeshme për të gjitha valutat e huaja kundrejt monedhës vendase. Euro e ka mbyllur javën në kuotën e...

EDITORIAL

Radio shtetrore gjermane DW: Në Tiranë kriza politike vazhdon

Nga DW/ Ambasadori i BE në Tiranë, Luigi Soreca ftoi palët politike në Shqipëri të ulen në tryezën...

FORUM

Aleatët e Bashës: S’ka pakt PD-PS, marrëveshje vetëm pozitë-opozitë

Flasin përfaqësuesit e aleatëve të Partisë Demokratike, Petrit Vasili, Fatmir Mediu, Mesila Doda, Agron Duka dhe ndard...

Pse marrëveshja Rama-Basha s’duhet me çdo kusht

AGRON GJEKMARKAJ/   Bashkë me gjethet që kë puten nga pemët, ashtu e që mbi të gjitha do të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com