Ballina Etiketimet Kembimi valutor

Etiketim: kembimi valutor

Këmbimi valutor/ Euro dhe Paundi e nisin javën pa ndryshime. Dollari...

Euro e ka nisur javën në vlera të qëndrueshme duke ruajtur kuotën e 121.5 lekëve edhe këtë të Hënë. Të njëjtën ecuri ka ndjekur dhe...

Këmbimi valutor/ Forcohet monedha vendase. Euro, Paundi dhe Dollari dobësohen sërish

Kjo javë është mbyllur negativisht për monedhat kryesore të tregut valutor vendas. Monedha e Eurozonës ka shënuar një rënie prej 0.3 pikësh duke kapur...

Këmbimi valutor / Euro dhe Dollari rifillojnë rënien

Monedha e eurozonës ka regjistruar sërish rënie ditën e sotme duke humbur 0.2 pikë dhe duke kapur kuotën e 121.8 lekëve. Ndërkaq edhe Dollari Amerikan...

Këmbimi valutor/ Paundi në rënie drastike. Forcohet Dollari, ndërsa Euro …

Kjo mes javë ka regjistruar disa luhatje të ndjeshme për valutat e huaja kryesore. Monedha e Eurozonës vazhdon edhe sot të këmbehet me 122...

Këmbimi valutor/ Paundi dhe Euro regjistrojnë rënie. Forcohet monedha vendase

Monedha e Eurozonës ka shënuar një rënie të vlerës këtë të Martë duke humbur 0.2 pikë dhe kapur vlerën e 122 lekëve. Ndërkaq edhe Paundi...

Këmbimi valutor/ Forcohen valutat e huaja

Monedha e eurozonës e ka nisur javën në vlera të qëndrueshme duke vazhduar të kuotohet me 122.2 lekë sikurse javën e kaluar. Ndërkaq Dollari Amerikan...

Këmbimi valutor/ Euro, Dollari dhe Paundi e mbyllin javën në rritje

Kjo javë është mbyllur pozitive për të gjitha valutat kryesore të huaja të tregut e këmbimit vendas, duke shënuar një zhvlerësim të ndjeshëm të...

Këmbimi valutor/ Rritet Paundi. Euro dhe Dollari në vlera të qëndrueshme

Këtë të enjte Euro është shfaqur i qëndrueshëm duke u këmbyer me 121.8 lekë sikurse dje. Edhe Dollari Amerikan ka ruajtur të njëjtat vlera, referuar...

Këmbimi valutor/ Euro dhe Dollari fitojnë pikë kundrejt monedhës vendase

Euro ka regjistruar një rritje të lehtë këtë të mërkurë, duke fituar plot 0.3 pikë dhe kapur kuotën e 121.8 lekëve. Ndërkaq edhe Dollari Amerikan...

Këmbimi valutor/ Vazhdon të dobësohet Dollari. Paundi fiton pikë ndërsa Euro...

Monedha e Eurozonës vazhdon të ruaj të njëjtën vlerë sikur dje duke u këmbyer me 121.5 lekë, referuar të dhënave të Credins Bank. Ndërkaq Dollari...

EDITORIAL

Vjosa Osmani, femra e parë si kandidate për kryeministre, e diplomuar në SHBA

Kosova mund të jap shembullin e parë në historinë shqiptare ku një femër të jetë kryeministre. Kandidatja...

FORUM

DW: Samiti i G7-s errësohet nga konflikti tregtar SHBA-Kinë

Nga DW/ Në Biarritzin francez takohen në fundjavë (24-25.08) kryetarët e shteteve e qeverive të 7 vendeve më...

Milionat që Shqipëria e varfër u fal miliarderëve

Nga Klodian Tomorri - Milionat qe Shqiperia e varfer u fal miliardereve Jahti 400 milione dollaresh i Emirit të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com