E dielë, Shtator 15, 2019
Ballina Etiketimet Kembimi valutor

Etiketim: kembimi valutor

Këmbimi valutor/ Paundi dhe Dollari në rënie të lirë. Euro qëndron...

Kjo e Mërkurë ka shënuar qëndrueshmëri për monedhën e Eurozonës e cila vazhdon të këmbehet me 121.3 lekë edhe ditën e sotme. Ndërkaq Dollari Amerikan...

Këmbimi valutor/ Paundi vazhdon rënien drastike. Euro dhe Dollari shfaqen të...

Monedha e Eurozonës ka shfaqur qëndrueshmëri këtë të martë duke ruajtur vlerën e djeshme prej 121.3 lekëve. Edhe Dollari Amerikan nuk ka regjistruar luhatje duke...

Këmbimi valutor/ Euro sërish në “pikiatë”

Kjo javë ka nisur negativisht për valutat e huaja, referuar të dhënave të Credins Bank. Monedha e Eurozonës ka zbritur sot në vlerën e...

Këmbimi valutor/ Euro dhe Paundi dobësojë monedhën vendase. Dollari humb pikë

Kjo javë është mbyllur pozitivisht për monedhën e Eurozonës e cila është rritur sot në vlerën e 121.8 lekëve. Ndërkaq edhe Paundi Britanik është forcuar...

Këmbimi valutor/ Euro dhe dollari në “vendnumëro” përballë lekut

Monedha europiane është shfaqur e qendrueshme edhe këtë të enjte  përballë lekut. Ajo shitet me 121.70 lekë dhe blihet 122.50 lekë. Në këtë mënyrë, euro...

Këmbimi valutor/ Euro dhe Paundi e nisin javën në rritje

Kjo javë ka nisur pozitivisht për monedhën e Eurozonës e cila ka fituar 0.2 pikë duke u këmbyer me 121.7 lekë. Edhe Paundi Britanik ka...

Ecuria javore e tregut valutor/ Euro dhe Dollari shfaqen të paqëndrueshëm

Kjo javë ka regjistruar luhatje të shpeshta tek të gjitha valutat e huaja. Monedha e Eurozonës e ka mbyllur javën në kuotën e 121.96...

Këmbimi valutor/ Dollari në rënie drastike. Euro dhe Paundi shfaqin vlera...

Euro vazhdon edhe këtë të enjte të ruaj po të njëjtat vlera sikurse dje, duke u kuotuar në vlerën e 121.6 lekëve. Ndërkaq Dollari Amerikan...

Këmbimi valutor/ Paundi dhe Euro dobësohen sërish, dollari i qëndrueshëm

Këtë të Mërkurë monedha e Eurozonës ka humbur sërish pikë duke zbritur në kuotën e 121.6 lekëve. Dollari Amerikan ka mbetur në vlera të qëndrueshme...

Këmbimi valutor/ Euro dhe Dollari fitojnë pikë ndaj Lekut. Paundi sërish...

Monedha e Eurozonës ka fituar 0.2 pikë kundrejt monedhës vendase duke kapur vlerën e 121.7 lekëve. Edhe Dollari Amerikan është forcuar këtë të martë duke...

EDITORIAL

Radio shtetrore gjermane DW: Në Tiranë kriza politike vazhdon

Nga DW/ Ambasadori i BE në Tiranë, Luigi Soreca ftoi palët politike në Shqipëri të ulen në tryezën...

FORUM

Aleatët e Bashës: S’ka pakt PD-PS, marrëveshje vetëm pozitë-opozitë

Flasin përfaqësuesit e aleatëve të Partisë Demokratike, Petrit Vasili, Fatmir Mediu, Mesila Doda, Agron Duka dhe ndard...

Pse marrëveshja Rama-Basha s’duhet me çdo kusht

AGRON GJEKMARKAJ/   Bashkë me gjethet që kë puten nga pemët, ashtu e që mbi të gjitha do të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com