E enjte, Qershor 20, 2019
Ballina Etiketimet Kejdi Mehmetaj

Etiketim: Kejdi Mehmetaj

Fieri në shtetrrethim, Mehmetaj: Rama po kërcënon me banda qytetarët

Ish-deputetja e LSI-së, Kejdi Mehmetaj e pranishme në protestën e Fierit, denoncon se kryeministri Edi Rama po ushtron presion ndaj administratës që të jenë...

Denoncimi i LSI: 7 Marsi, IKMT po prish shkollën në Roskovec

Nënkryetarja së LSI-së, Kejdi Mehmetaj sot më 7 Mars denoncoi publikisht atë që e quati urdhër flagrant të kryeministrit Rama. Në shkollën “Goja e...

Mehmetaj: Shqiptarët kanë vendosur ti thonë “JO” diktaturës së re të...

Ish-deputetja e LSI-së, Kejdi Mehmetaj tha në protestën e opozitës së bashkuar se shqiptarët kanë zgjedhur të jenë në sheshin e lirisë dhe demokracisë...

Mehmetaj: Qëllimi ynë të kthejnë Shqipërinë në shtëpinë tonë

Nënkryetarja e  LSI-së, Kejdi Mehmetaj në një takimi me strukturat e LSI-së në Roskovec, tha se opozita dhe partitë opozitare e kanë treguar qartazi...

Kejdi Mehmetaj i shkruan Fleckenstein: Na lër të bëjmë detyrën

Ish-deputetja e LSI-së Kejdi Mehmetaj ka replikuar me eurodeputetin gjerman Knut Fleckenstein në një postim të tij në “Twitter”. Fleckenstein ka mbajtur të njëjtin...

Mehmetaj: Rënia e pushtetit të dalë nga krimi është e afërt,...

Nënkryetarja e LSI-së Kejdi Mehmetaj ka raguar me anë të një statusi në Facebook përsa i përket skandalit të publikuar nga RAI 2 për...

Mehmetaj: Frika i ka hyrë në palcë, Rama je i marrë...

Menjëherë pasi Kryeministri Edi Rama foli për 32 minuta për situatën me opozitën, reagimet nesër edhe nga ish-deputetët. Kejdi Mehmetaj përmes një postimi në...

Mehmetaj: Rama ra, vrulli popullor nuk do të ndalet

Deputetja e LSI-së, Kejdi Mehmetaj, përmes disa fotove të postuara në facebook nga protesta, thotë se Edi Rama ra si kryeministër. Ajo falenderon mijëra qytetarëve...

LSI: Pesë pyetje që presin përgjigje nga ministrja Gjonaj

Deputetja e LSI-së, Kejdi Mehmetaj, në një deklaratë për mediat kërkoi shpengime nga ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj lidhur me aktivitetin e saj si...

”Nga protesta ka mbetur një karikaturë”, deputetja i përgjigjet Spiropalit

Deputetja e LSI-së, Kejdi Mehmetaj i është përgjigjur deklaratës së një dite më parë të ministres së Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, kur tha...

EDITORIAL

Sondazhi Fevziu/ 79 për qind e popullit mendon se po shkojmë në përplasje

Në emisionin "Opinion" te Blendi Fevziut në Tv Klan mbrëmë u debatua rreth fillimit të përplasjeve mes...

FORUM

Pas përgjimeve. Andi Bejtja: Organizata kriminale “Mos e rruj K….”

Nga Andi Betja - Te gjithe qoftet e Bild ku Rilindja del tamam si nje organizate kriminale, (fatmiresisht...

Apeli i Veton Surroit: Shqipëria po shkon drejt humnerës

Nga Veton Surroi Po të ishte Shqipëria ndërmarrje ekonomike me aksione në bursë ndërkombëtare, menaxhmenti i saj do...