Ballina Etiketimet Kejdi Mehmetaj

Etiketim: Kejdi Mehmetaj

Monika Kryemadhi vizitë në SHBA. Takime në Senat, Kongres dhe DASH

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka nisur një një vizitë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Kryetarja e LSI do të...

Kejdi Mehmetaj: Ligji për rininë, një buzëkuq propagandistik i Rilindjes

Nga Kejdi Mehmetaj * Ligji për Rininë i miratuar ditën e djeshme në parlamentin ilegjitim nuk ishte vetëm një buzëkuq propagandistik i Rilindjes për...

Protesta e fermerëve, Mehmetaj: Kërkojnë të mbijetojnë, qeveria i injoron

Vijon protesta e fermerëve të Lushnjes, të cilët kërkojnë plotësimin e kërkesave të tyre nga ana e qeverisë. Fermerët mbanin arka me domate, i...

Si do të ikë Rama nga qeveria? Kejdi Mehmetaj tregon rrugën

Ish-deputetja e LSI-së, Kejdi Mehmetaj e ftuar në rubrikën “Opinion” në News 24 tha se pas dështimit të hapjes së negociatave me BE,  kryeministri Edi Rama...

Negociatat, Mehmetaj: Dorëheqja e Ramës dhe e Cakajt është pak, përgjegjësi...

Nënkryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Kejdi Mehmetaj ka reaguar ashpër ndaj qëndrimit të ministrit në detyrë për Punët e Jashtme, Gent Cakaj, i...

Mehmetaj: Po tani që teatrit me komisione hetimore i erdhi fundi,...

Nënkryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Kejdi Mehmetaj ka reaguar lidhur me raportin përfundimtar të ekspertëve të Komisionit të Venecias të cilët u vunë...

Mehmetaj: Rama kundër BE-së, me kokëfortësi refuzon kushtet për daljen nga...

Nënkryetarja e LSI-së, Kejdi Mehmetaj: Kryeministri Edi Rama me arrogancë bën fajtor pikërisht liderët e BE-së për moshapjen e mundshme të negociatave Intervistoi: Redjon Shtylla Nënkryetarja...

“Shengeni Ballkanik”, Mehmetaj: Aleancë mes liderash të rrezikshëm

Nga: Redjon Shtylla Kryeministri Edi Rama në Serbi pas takimit me Presidentin Vuçiç dhe me kryeministrit e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, tha se vendet...

Ngjarja te Syri.net, Mehmetaj: Rama po tenton të ri-instalojë diktaturën

Nënkryetarja e LSI-së, Kejdi Mehmetaj ka reaguar pas ngjarjes së ndodhur në redaksinë e portalit Syri.net. Sipas saj, pas tentativës për të mbyllur këtë...

Kushtëzimi i negociatave nga Gjermania. Mehmetaj: Hapja e negociatave do të...

Nënkryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Kejdi Mehmetaj ka reaguar ashpër lidhur me vendimin e sotëm të parlamentit gjerman, i cili kushtëzon “Po”-në e...

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Gjekmarkaj: Ky shtet tashmë është xhungël. Të nxjerrin një ligj në seancën urgjente për të noterizuar edhe synetlliqet

Nga Agron Gjekmarkaj- Sot akti i juristes Arta Vorpsi la pa mend e gojë të madh e të...

Fatos Lubonja: Për partinë e njerëzve të “Astirit”

Nga Fatos Lubonja Fakti që qeveria, Policia, drejtësia, mediat më të rëndësishme, janë bërë palë me disa pak...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com