Ballina Etiketimet Keidi Bare

Etiketim: Keidi Bare

Bare zbulon emocionet e golit të parë kuqezi dhe zbulon të...

Keidi Bare ishte një ndër më të mirët në dy ndeshjet e fundit me kombëtaren tonë ndaj Turqisë dhe Moldavisë, duke justifikuar besimin e...

Bare i grumbulluar me Shqipërinë, Malaga kërkon shtyrjen e ndeshjes

Keidi Bare është nga lojtarët më të rëndësishëm te Malaga, pasi mesfushori shtatshkurtër është një titullar fiks te skuadra andaluziane. Megjithatë që Bare të...

Bare: Shumë njerëz nuk besonin, do të arrijmë në maja

Keidi Bare zhvilloi një tjetër ndeshje shumë të mirë me kombëtaren tonë mbrëmjen e sotme. Mesfushori që luan te Malaga është shprehur se Shqipëria...

Notat e “France Football” për Shqipërinë: Vetëm Bare kalon klasën!

Shqipëria pësoi humbje 4-1 ndaj Francës mbrëmjen e djeshme në "Stade de France". Gazeta franceze “France Football” ka bërë një vlerësim të performancës së...

Rrëfimi i Keidi Bare për 97-tën: Vriteshe kur shkoje në shtëpi...

Mesfushori i kombëtares sonë, Keidi Bare, po kalon një moment shumë pozitiv me ekipin e Malagas në “Segunda Division” në Spanjë. Fieraku është aktivizuar...

Trajneri i Malagës i jep besim Keidi Bares: E meriton të...

Kush e njeh Huanm Muniz, e di mirë se në punën e tij, merita që ka çdo lojtar është rregulli bazë. Në skuadrën e Malagës,...

U21, Bushi dhe Bare flasin për miqësoren me Bosnjën

Trajneri i kombëtares U-21, Alban Bushi dhe kapiteni Keidi Bare, kanë dalë sot në një konferencë për shtyp në stadiumin “Elbasan Arena”, ku kanë...

Keidi Bare: Nuk donim Marsejën në finalen, në verë largohem nga...

Mesfushori i kombëtares shqiptare dhe njëkohësisht kapiteni i përfaqësueses Shpresa, Keidi Bare ka zbuluar disa gjëra interesante mbi të ardhmen e tij, ndërsa tregoi...

Ofendoi rëndë arbitrin, Keidi Bare merr një pezullim të gjatë në...

Lajme aspak të mira nga Spanja për Keidi Baren, mesfushorin shqiptar të Atletiko Madrid B, që u ndëshkua me të kuq në ndeshjen ndaj...

Keidi Bare rrezikon pezullim të gjatë, ofendoi gjyqtarin: Shko q**!

Keidi Bare, u ndëshkua dy herë me karton të verdhë në sfidën që Atletiko Madrid B, luajti përballë Deportivo La Korunja B. Arbitri e...

EDITORIAL

Edi, mos e jep aspak dorëheqjen! As zgjedhje parlamentare mos bëj!

Shqipëria ishte si delja e zezë në Bruksel për dy ditë. Në fakt Tirana zyrtare dogji edhe...

FORUM

Se s’ bëhemi si e gjithë Evropa e dinim, por se ajo do bëhet si ne, nuk e besonim!

Nga: Kim Mehmeti Edhe gjatë dështimeve të mëdha kolektive, s’ka si mos e kesh më lehtë kur e...

Korporata e Investimeve, Rama var në qafë çelësin e pasurisë së vendit

Nga eksperti i ekonomisë Zef Preçi Ndërsa kryeministri Edi Rama udhëtonte drejt Brukselit për çështjen e negociatave, që...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com