E dielë, Qershor 16, 2019
Ballina Etiketimet Keanu Reeves

Etiketim: Keanu Reeves

Keanu Reeves, aktori me më shumë respekt për gratë

Është një nga aktorët më të pëlqyer dhe më të dashur të Hollywoodit. Gjithashtu duket se aktori Keanu Reeves është kthyer në një nga...

Keanu Reeves e pranon se ishte i dashuruar në Sandra Bullockun

“Speed” nuk ishte vetëm një sukses i madh si film – gjithashtu shkaktoi gati një romancë të vërtetë. Keanu Reeves, i cili luajti rolin e...

Angelina Jolie e dashuruar me Keanu Reeves?

Mbas një divorci shumë të gjatë dhe të vështirë për aktorët Angelina Jolie dhe Brad Pitt, janë hedhur shpesh herë aludime të shumta për...

Keanu Reeves pozon me çiftin që po martohej, ndërsa FOTO bëhet...

Jarrod Camara dhe Leslie Walker janë martuar në Kaliforni, ndërsa para ceremonisë, një mik i tyre e kishte parë aktorin Keanu Reeves në një...

Wynona Ryder është e martuar me Keanu Reeves prej 26 vjetësh

Kanë kaluar 26 vite nga dalja e filmit 'Dracula', i Francis Ford Coppola. Gjatë një interviste, Winona Ryder ka rrëfyer se është e bindur se...

FOTO/ Keanu Reeves, i plagosur dhe i gjakosur nën shiun e...

I plagosur, i gjakosur, nën shiun që bie me vrull dhe me fytyrën e tensionuar. Kështu shfaqet Keanu Reeves në filmin “John Wick 3”. Në...

Ylli i Hollivudit i bën shqiptares dhuratën më të bukur për...

Ylli i hollivudit ka ndaluar për drekë në restorantin e shqiptares në Zvicër, në ditën e Shën Valentinit. “Nuk mund ta besoj se Keanu Reeves...

EDITORIAL

Deputeti Maliqi zbardh prapaskenat: Balla i bleu si bagëti deputetët e opozitës

Deputeti Lefter Maliqi në një status të fortë në Facebook ka treguar të gjitha prapaskenat e turpshme...

FORUM

Atdheu të vret për dy gisht arë e për dy gisht fytyrë

Atdheu që s’më pret Nga Helena Halilaj, pedagoge Sot ditët e Shqipërisë janë të vështira për tu shkruar me...

Burgosja e Suelës, siç talebanët burgosin gazetarët amerikanë

Nga Miranda Haxhia E dashur Suela Musta, Sa gabim e kanë kolegët e dashamirët që emrin tënd e lidhin kaq...