E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Etiketimet Kate

Etiketim: kate

Larg luksit mbretëror, me çfarë po udhëtojnë Kate dhe William në...

Dukesha, Kate Middelton dhe Princi William kanë nisur turin e tyre në Pakistan. Ata do të qëndrojnë aty për disa ditë ku dhe do...

William dhe Kate zgjedhin fluturimet low cost

Princi William, bashkëshortja e tij Catherine dhe tre fëmijët e tyre kanë zgjedhur të udhëtojnë me një avion low cost për pushimet e tyre,...

Eskorta e princit William dhe Kate përplas një grua të moshuar

Një grua e moshuar ndodhet në gjendje të rëndë në spital, pas një aksidenti rrugor ku u përfshi eskorta e princit William dhe dukeshës...

Lufta mbretërore Kate – Meghan, parashikuesi zbulon cila është pasuesja e...

Kate Middleton dhe Meghan Markle janë dukeshat e familjes mbretërore, të cilat janë përfolur shpesh se nuk i kanë marrëdhëniet e mira. Parashikuesi dhe...

Shikime dhe buzëqeshje, mes Meghan dhe Kate kthehet harmonia

Në meshën tradicionale të Krishtlindjeve në Sandringham kanë marrë pjesë pothuajse të gjithë, pjesëtarët e familjes mbretërore angleze. Mbretëresha Elisabetta ka mbërritur me makinë në...

Meghan apo Kate? Kush është më e pasur

Meghan Markle apo Kate Middleton është më e pasur? Dy Dukeshat janë shumë të ndjekura dhe gjithnjë tërheqin vëmendjen e mediave në daljet e...

E përbashkëta mes Meghan dhe Kate (FOTO)

Teksa po ëndërronit me sy hapur për garderobën e Meghan Markle, ju shpëtoi nga sytë truproja e saj. Emri i truprojës, që meqë ra...

Dukesha Kate vesh të njëjtin fustan pas një viti

William dhe Kate arritën në Londër për Samitin e parë të Shëndetit Mendor Global Ministerial në County Hall. Ky samit kishte për qëllim të ndihmonte...

Fqinjët guximtarë ngjiten 4 kate për të shpëtuar vajzën rreth 3...

Një vajzë e vogël në Kinë që kishte mbetur e bllokuar në platformën e kondicionerin jashtë shtëpisë rreth 30 metra është shpëtuar nga dy...

U largua nga Anglia, çfarë e shtyu Kate të ndahej nga...

Kate dhe William janë një prej çifteve më të dashur në Angli. Ata janë bërë prindër për herë të tretë dhe gjithçka shkon për...

EDITORIAL

Sërish kërcënim për gazetarët: Dorëzoni pasaportat e shërbimit ose ua sekuestrojmë!

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme u ka bërë thirrje të gjitha mediave dhe gazetarëve, që...

FORUM

Lorenc Vangjeli: Të gjithë mëkatarët që zbuloi tërmeti

Nga Lorenc Vangjeli - Ende pa u zbuluar emri i kryeprokurorit të ri, tërmeti i nëntorit i kishte...

Tërmeti si shans për të forcuar pushtetin personal!

Nga Kastriot Islami Tërmeti po rezulton me pasoja katastrofike për qytetarët por një mundësi e artë apo shans...