E dielë, Dhjetor 8, 2019
Ballina Etiketimet Kastro Zizo

Etiketim: Kastro Zizo

“Jam me kancer”, Kastro Zizo sqaron deklaratën shokuese

Dy ditë më parë, këngëtari i njohur Kastro Zizo i ka habitur pa masë ndjekësit e tij, teksa postoi një foto ku shfaqej me...

Kelvi Kadilli: 90% e femrave shqiptare janë k**va të mbuluara

Moderatori Kelvi Kadilli në emisionin ‘Late Night Show’ tha se 90 % e femrave në Shqipëri janë k**va dhe të mbuluara. Ndaj, sipas tij,...

Kastro Zizo rrëfen luftën e vështirë me alkoolin

Kastro Zizo nuk e ka fshehur asnjëherë varësinë e tij nga alkooli, madje në disa deklarata publike të mëparshme, ai ka treguar se ka...

Kastro Zizo në Ora News, nga janari me ”Late Night Show”

Klevis Bega, i njohur për publikun shqiptar si Kastro Zizo, është prurja më e re në Ora News. Këngëtari shqiptar, prej kohësh në treg...

VIDEO/ Kastro Zizo vendos do t’i hyjë politikës, zbulohet ku do...

Këngëtari i njohur Kastro Zizo njihet për natyrën e drejtpërdrejtë që ka sa herë shfaqet para kamerave. Vetëm pak ditë më parë përmes rrjeteve...

Dikur revoltohej ndaj grekëve, por ja ç’thotë sot Kastro Zizo për...

Kantautori i njohur shqiptar Kastro Zizo ishte i ftuari i parë i mbrëmjes së sotme në “Zonë e Lirë” ku ndër të tjera është...

“6 mijë lekë bën boja në supermarket”, Katro Zizo pranon publikisht...

Kastro Zizo është një nga personat më pa komplekse në shoëbizin shqiptar. Ai shpesh herë bëhet temë e mediave rozë për shkak të deklaratave...

I zhveshur në shtrat me një femër, Kastro Zizo publikon fotot...

Kastro Zizo është një nga këngëtarët shqiptarë që bëhet pjesë e mediave të ndryshme për shkak të deklaratave të tij të bujshme. Mirëpo së...

Kastro Zizo flet për të birin: Ai më ngjan mua

Sa herë që Kastro Zizo fet për fëmijët, Dankanin tanimë 12-vjeçar dhe Nian 6-vjeçare, të gjithë preken, e ndoshta thonë ndonjë fjalë dashamirëse. Intervista...

Habit këngëtari shqiptar: Dashuria është për fukarenjtë, pas 50 vitesh s’do...

Këngëtari Kastro Zizo është një prej figurave më të komentuar. Ai gjithmonë ka rënë në sy për personalitetin e veçantë dhe mendimet ndryshe nga...

EDITORIAL

Priten arrestime nga prokuroria për ndërtimet VRASËSE

-Kryeprokurori i Republikës Olsian Çela deklaroi në Durrës se hetimet po vazhdojnë në mënyrë intensive për abuzuesit...

FORUM

Artut Zheji: Bajatllëk, mjerim dhe një Gjithollog për Kryeministër!

Nga Artur Zheji I di të gjitha, Ay! Kur dhe ku ndërtohet në mënyrë pastërmetore. Di të puthë...

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...