E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Etiketimet Kastriot Myftaraj

Etiketim: Kastriot Myftaraj

Ju flet Moska: Një skaner kontrolli me lazer për ndërtesat kushton...

Kur ka kaluar një javë pas tërmetit shkatërrues, ka debate në lidhje me faktin se e përballuan emergjencat civile këtë situatë. Në emisionin e tij...

“Ju flet Moska” -Shqipëria dhe lufta mes ShBA dhe Kinës për...

Emisioni “Ju Flet Moska” nga gazetari Kastriot Myftaraj në RTV Ora trajtoi këtë puntatë “luftën” mes 2 fuqive globale, ShBA-së dhe Kinës për të...

Ju flet Moska: Ja sesi prodhohet një lajm i rremë antiamerikan...

Emisioni "Ju flet Moska" nga Kastriot Myftaraj në RTV Ora tregoi se si po jetojmë në epokën e lajmeve të rreme. Myftaraj shpjegoi se si...

Ju flet Moska: Edi Rama nesër në Fake Summit (takimin e...

Mbrëmjen e sotme emisioni “Ju Flet Moska” nga Kastriot Myftarajt, në RTV Ora trajtoi temën “Edi Rama nesër në Fake Summit (takimin e rremë)...

Pikëpyetjet e “aksidentit” të Albin Kurtit në Tiranë: Atentat i dështuar?

Kastriot Myftaraj në emisionin e tij "Ju flet Moska" ka hedhur dyshime mbi aksidentin që ndodhi dy ditë më parë me makinën e Albin...

Plani qeveritar B – Destabilizim i kontrolluar për të shantazhuar Europën

Vendimi i Brukselit për negociatat dhe një plan B i qeverisë shqiptare u analizuan këtë të enjte nga emisioni "Ju flet Moska" i Kastriot...

“Ju Flet Moska” – Portreti i Zëvendëskryeministrit Erion Braçe në kartëmonedhën...

Mbrëmjen e sotme në emisionin "Ju Flet Moska" në RTV Ora, gazetari Kastriot Myftaraj trajtoi temën "Portreti i Zëvendëskryeministrit Erion Braçe në kartëmonedhën e...

“Ju Flet Moska” – Ideja e Ramës për solidaritet të oligarkisë,...

Mbrëmjen e sotme në emisionin “Ju Flet Moska” në RTV Ora, gazetari Kastriot Myftaraj trajtoi temën “Ideja e Ramës për solidaritet të oligarkisë, si...

“Fotografi pa flamurin” – Trump e trajtoi Ramën në OKB si...

Mbrëmjen e sotme në emisionin “Ju Flet Moska” në RTV Ora, Kastriot Myftaraj trajtoi temën Trump e trajtoi Ramën në OKB si Presidentin e...

Myftaraj zbulon të vërtetën: Patozi themelues i PSD së Gjinushit, jo...

Gazetari Kastriot Myftaraj i ftuar në emisionin “360 Gradë” në RTV Ora tregoi se Astrit Patozi, sot themelues i “Bindjes Demokratike” nuk ka qenë...

EDITORIAL

Sërish kërcënim për gazetarët: Dorëzoni pasaportat e shërbimit ose ua sekuestrojmë!

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme u ka bërë thirrje të gjitha mediave dhe gazetarëve, që...

FORUM

Andi Bushati: Të vdekurit nuk mund të kthehen në pikë sondazhesh për Ramën

Nga Andi Bushati / Edi Rama po e shfrytëzon tërmetin njësoj si Erdogani grushtin e shtetit: si një...

Metamorfoza pas tërmetit: nga tepsija tek tespija…

Nga Prof. Lisen Bashkurti / Tërmeti i 26 Nëntorit 2019 goditi rëndë Shqipërinë, mbarë shoqërinë shqiptare, sikundër edhe...