E premte, Korrik 19, 2019
Ballina Etiketimet Kardashian

Etiketim: Kardashian

“I çmenduri” pas motrave Kardashian bën veprimin që habiti botën

Një fans i motrave Kardashian ka publikuar një video që është bërë virale. Në kokën e tij ka vendosur që të ketë pesë motrat...

Khloe Kardashian nuk e lënë të marrë frymë, ish-burri i motrës...

Scott Disick duket se nuk poi  kushton më  vëmendje të dashurës së tij 20-vjeçare Sofia Richie. Sytë e tij janë përqendruar tek Khloe Kardashian. Miqësia...

Tristian e tradhetoi por Khloe merr vendimin e vështirë për hir...

Prej disa në media ka bërë bujë tradhëtia në familjen Kardashian pasi Tristan Thompson tradhëtoi për herë të dytë partneren e tij Khloe. Megjithëse e...

FOTO/ Familja Kardashian injoron keq Rita Orën

E ftuar në mbrëmjen e ndarjes së çmimeve të "People's Choice Awards" ishte edhe këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, e cila i...

Dramat në familjen Kardashian vazhdojnë, publikohet një tjetër VIDEO

Disa orë më parë është publikuar video promovuese e “Keeping up with Kardashians”. Në këtë puntatë të re dramat dhe zënkat vetëm thellohen. Kim...

“Më vjen turp që jam në këtë familje”, ja detajet e...

Kortney, motra më e madhe e Kardashianëve tha se i vjen turp që është pjesë e një familjeje kaq të shpifur në serinë e...

Grimieri i Kim Kardashian ka një pyetje për të gjithë shqiptarët

Mario Dedivanovic është grimieri personal i se famshmes Kim Kardashian. Mario punon nderkohë edhe me personazhe te tjerë të njohura të showbizit, siç janë Jenniffer Lopez, Chanel Iman, Chrissy Teigen...

Tjetër video seksi në familjen Kardashian

Interneti po tregohet i pamëshirshëm për të gjitha arsyet e gabuara. Një video e ish-partneres së Rob Kardashian, Blac Chyna-s ndërsa performon seks oral ka...

North West pret me padurim ardhjen në jetë të motrës së...

Familja West-Kardashian janë duke kaluar periudhën më të bukur të vitit jo vetëm për shkak të festave por edhe sepse për pak javë vjen...

E gjithë familja Kardashian kundër shtatzënisë së Kylie

Edhe pse ende nuk është bërë një deklaratë zyrtare nga familja e saj e madhe e famshme por burime të ndryshme kanë konfirmuar për...

EDITORIAL

Miratohet nga kryeministri Rama “RRUGA E FLORIRIT”, 258 milionë euro për 17 km!

Seanca e fundit e Parlamentit ka shërbyer për të mbyllur qokat e fundit të qeverisë për këtë...

FORUM

Ka disa zgjidhje për krizën…

Nga Kastriot Islami Kriza politike, kushtetuese, sociale, është thelluar në ekstrem. Në horizont po duket një krizë e thellë...

Artan Fuga: Profesorët e degraduar

Nga Artan Fuga - "Ta gëzojnë" profesorët dhe profesorët e asociuar ligjin që Kuvendi i sotëm jolegjitim aprovoi...