Ballina Etiketimet Kapiteni

Etiketim: kapiteni

Hysaj: Ende nuk besoj se kam shënuar, vazhdojmë me kokën lart

Kapiteni i kombëtares, Elseid Hysaj, është shprehur shumë i kënaqur me fitoren e sotme ndaj Islandës, ndërkohë që konfirmoi daljen nga fusha për shkak...

Lloris: Shqipërinë do e njohim me video, ja çelësi si mund...

I pranishëm në konferencën për shtyp para Shqipërisë, për Francën ka qenë edhe kapiteni Hugo Lloris. Gardiani i Tottenhamit është shprehur optimist për një...

Musolli: Duam të fitojmë Superkupën, Partizani pak para nesh

Finalja e Superkupës së Shqipërisë do të jetë nesër testi i parë mes Partizanit dhe Kukësit, për të nxjerrë një fitues. Në konferencën për...

EKSKLUZIVE/ Shameti: I fokusuar te Debreceni, gati të flas me këdo...

Nëse në Itali, Giorgio Chiellini është mbrojtësi më i spikatur për shkak të shpirtit të garës që shfaq në fushën e lojës, në Shqipëri...

Letra e Hamshik, kapiteni mallëngjen tifozët e Napolit

Marek Hamshik është larguar nga Napoli pas 12 vitesh në klub. Sllovaku ishte lojtari më i dashur nga tifozët napoletanë, ndërsa vitet e fundit...

Kapiteni i Izraelit: Shqipërinë e njohim mirë, tani jemi shumë ndryshe

Kapiteni i Izraelit, Baybars Natcho ka folur në konferencën për shtyp para ndeshjes ndaj Shqipërisë. 30-vjeçari evidentoi faktin se tashmë izraelitët janë një ekip...

Kapiteni i Skocisë: Duhet të korrigjojmë gabimet për ndeshjen me Shqipërinë!

Kapiteni i ri i Skocisë, Andy Robertson ia ka bërë të qartë shokëve të skuadrës që të mos bëjnë më gabime si ato kundër...

Radas flet shqip: Ju tregoj sekretin e fitoreve të Skënderbeut

Kapiteni i Skënderbeut, Marko Radas tashmë flet shqip në konferencën për medait. Pas 7 vitesh në Korçë këtë sezon ka marrë përgjegjësinë e shiritit...

Lloris: Kemi një shans të madh për të hyrë në histori,...

Kapiteni i Francës, Hugo Lloris ka folur në konferencën para gjysmëfinales ndaj Belgjikës, duke e cilësuar si një moment ku ai dhe shokët e...

Ramos flet pas eliminimit: Momenti më i vështirë në karrierën time!

Spanja është eliminuar nga Rusia në fazën e 1/8-ve nga ruleta e penalltive. Kapiteni i iberikëve, Sergio Ramos ka folur menjëherë pas ndeshjes, duke...

EDITORIAL

Dështimi me negociatat, kryeministri maqedonas jep dorëheqjen. Po Edi Rama?!

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, ka dhënë dorëheqjen. Lajmin e bën të ditur agjencia italiane...

FORUM

Refuzimi i Francës lëndon

Preç Zogaj Në harkun e pak javëve Franca na “godet” dy herë. Herën e parë gabimisht (shumë njerëz...

‎Nuk e ka fajin Macron pse kemi kryeministër Ramën

Nga Oerd Bylykbashi "Zonja Kancelare Merkel, ju lutem hapni sa me pare negociatat me Shqiperine vetem per luften...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com