E mërkurë, Tetor 16, 2019
Ballina Etiketimet Kapiteni i Shqipërisë

Etiketim: kapiteni i Shqipërisë

Zbardhen votat e Panucci-t dhe kapitenit të Shqipërisë për çmimet e...

Ashtu siç e do zakoni, në çmimet e "The Best" nga FIFA kanë votuar edhe trajneri dhe kapiteni i Kombëtares Shqiptare. Pra në këtë mënyrë...

EDITORIAL

Luan Rama: Presidenti i Republikës, përtej emrit të Ilir Metës

Nga Luan Rama - Pa dashur të hyj në absurdin jo vetëm kushtetues e ligjor, por edhe logjik...

FORUM

(Mos)hapja e negociatave..?!

Nga Kastriot Islami - Është për të ardhur keq dhe për ta cilësuar lajm shumë të hidhur një...

Negociatat si një kështjellë prej rëre

Nga Patrik Sadikaj Po lexoja me vëmendje deklaratën e ministres për Çështjet Europiane të Francës, e cila është...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com