Ballina Etiketimet Kapet peshkaqeni

Etiketim: kapet peshkaqeni

Sazan, kapet peshkaqeni 3,3 metra i gjatë (VIDEO)

Një peshkaqen është kapur ditën e sotme në veri të ishullit të Sazanit, jashtë gjirit të Vlorës. Mësohet se peshkaqeni dhelpër ishte i gjatë rreth...

Kapet peshkaqeni i rrallë në Vlorë

Gjatë ditës së sotme një peshkaqen i vogël ka rënë në rrjetat e peshkatarëve në afërsi të zonës së Rradhimës në Vlorë. Peshkaqeni i...

Kapet peshkaqeni i rrezikshëm 4 metra me peshë 412 kg në...

Peshkatarët e Himarës kanë kapur ditën e sotme një peshkaqen dem. I cilësuar si një nga krijesat detare më të rrezikshme, peshkaqeni ishte 4 metra...

EDITORIAL

Andi Bushati, kryeministrit: Më mirë i papunë se me drogaxhinjtë!

Paçka se Presidenti i Francës, Emmanuel Macron e bëri të qartë qëndrimin për zgjerimin e BE-së dhe...

FORUM

Koha që Edi Rama të dalë përpara ‘gjyqit’ të emigrantëve

Edi Rama asnjëherë nuk e ka marrë përsipër përgjegjësinë e eksodit biblik të shqiptarëve gjatë qeverisjes së...

Parlamentit i duhen deputetë që i votojnë qytetarët, jo kryetarët e partisë

Nga Elda Hoti (Fjala e mbajtur sot në Kuvend) Seanca e sotme është në vigjilje të vendimit të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com