E hënë, Nentor 18, 2019
Ballina Etiketimet Kandidatja e LDK-së për kryeministre

Etiketim: kandidatja e LDK-së për kryeministre

Vjosa konfirmon koalicionin me Kurtin: Vetëm një interes, ai i qytetarëve...

Vjosa Osmani, kandidatja e LDK-së për kryeministre, i është drejtuar qytetarëve përmes një postimi në facebook, duke thënë se qeveria e re do të...

EDITORIAL

Gjekmarkaj: Meta bëri aktin e duhur. Borchardt ishte i njëanshëm

 Analisti Agron Gjekmarkaj i ftuar në emisionin “Real Story” të Sokol Ballës në “News 24” tha se...

FORUM

Dvorani dhe manovra për kurth Presidentit. Avokati Popullit nxjerr dokumenta

Po zbardhet krejt skema mafioze e lojës së PS me kryetarin e KED, Ardian Dvorani për të...

Dëshmori Artan Cuku- Meteori që s’do shuhet kurrë

Mirënjohje dhe krenari për Dëshmorin më të ri Dibrës Nga Dr. Hasan Shkëmbi           ...