E hënë, Dhjetor 9, 2019
Ballina Etiketimet Kancelaria gjermane

Etiketim: Kancelaria gjermane

Merkel mbështet Ballkanin: Të presim vjeshtën me optimizëm për negociatat

Kancelaria gjermane Angela Merkel ka mbështetur idenë e zgjerimit të Bashkimit Europian edhe në vendet e Ballkanit Perëndimor. Në konferencën për mediat pas përfundimit...

EDITORIAL

Priten arrestime nga prokuroria për ndërtimet VRASËSE

-Kryeprokurori i Republikës Olsian Çela deklaroi në Durrës se hetimet po vazhdojnë në mënyrë intensive për abuzuesit...

FORUM

Artut Zheji: Bajatllëk, mjerim dhe një Gjithollog për Kryeministër!

Nga Artur Zheji I di të gjitha, Ay! Kur dhe ku ndërtohet në mënyrë pastërmetore. Di të puthë...

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...