Ballina Etiketimet Kanabis

Etiketim: kanabis

421 kg kanabis në makinë, arrestohet ish-polici

Është arrestuar pas një viti në kërkim ish-efektivit të komisariatit nr 2 në Tiranë, i cili akuzohet “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”. Në vitin 2018, në...

1/3 e territorit e mbjellë me kanabis, Voda ”sulmon” median ”Rai...

''Udhëtim në zemër të shpërndarjes së drogës në Shqipëri''. Ky është titulli i një reportazhi për Shqipërinë nga ''Rai 3''. Programi ''Narcotica'' i Tg3...

Ky shtet i BE gati të legalizojë kanabisin

Luksemburgu ka vendosur të legalizojë të gjithë tregun e kanabisit. Ministri i Shëndetësisë, Etienne Schneider, kërkon legalizimin e kanabisit duke cituar kryesisht arsye shëndetësore...

VIDEO/ “Narcotica”, Televizioni publik italian dokumentar për Shqipërinë: Kopshti i Kanabisit...

Pas gazetës spanjolle “Puosta”, e cila në një artikull të publikuar dje e quante Shqipërinë “narkoshtetin unik dhe të vetëm në Europë”, sot një tjetër...

Kanabis përreth banesës, kallash në shtëpi, pranga 54-vjeçarit në Vlorë

Një 54-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi kultivoi lëndë narkotike rreth banesës së tij. Gjatë operacionit policor "Velçë" u arrestua shtetasi me iniciale...

I gjendet kanabis në banesë arrestohet 42 vjeçari

Goditet një rast i kultivimit dhe prodhimit të kanabis sativa. Si rezultat i operacionit  u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit: A.Z., 42 vjeç, banues...

“Të mbjella të mbara! Shihni parcelën me kanabis në rrethinat e...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video të një parcele me kanabis në rrethinat e Tiranës. Sipas Berishës, kanabisi po kultivohet në zonën e Zall...

Denoncimi te Berisha: Parcelë me misër e kanabis, metoda e re...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari dixhital dhe një foto që tregon një arë të mbjellë me misër në Tepelenë. Në foto...

Informacione për parcela me kanabis, policia aksion në Krujë dhe Fushë-Krujë

Në kuadër të masave për parandalimin e kultivimit të lëndëve narkotike, policia po zhvillon aksion në Krujë dhe Fushë-Krujë. Sipas burimeve bëhet e ditur se...

Ilaçi me kanabis mund të kurojë varësinë ndaj heroinës

Ilaci me përbërje kanabisi mund të përdoret për të ndihmuar personat që janë të varur nga heroina. Një studim ka zbuluar se CBD (një kimikat...

EDITORIAL

Ilir Meta: Midis maleve dhe pyjeve të Bizës e Martaneshit, një mrekulli

Presidenti Meta, pasionant për udhëtimet në male, ka postuar këtë të hënë, një shënim dhe një video. Ja...

FORUM

Mihali, fytyra e pushtetit

Nga Ylli Dylgjeri - Ishte viti 2003. Një ftesë e ardhur nga Interpoli na ftonte në Kongresin e...

Kim Mehmeti: Shqiptaria shkon udhës së vetë shkatërrimit?!

Nga Kim Mehmeti - Dashakeqët e shqiptarisë kurrë nuk e kanë pasur më lehtë se sot, sepse planet...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com