Ballina Etiketimet Kampion Bote

Etiketim: kampion Bote

Triumf historik, Jurgen Uldedaj shpallet kampion Bote me dorën e thyer...

Boksieri shqiptar, Jurgen Uldedaj, është kampioni më i ri i Botës në disiplinën Junior të WBC. 21-vjeçari mposhti me pikë polakun, Krzysztof Twardowski, duke...

Kampion bote pa goditur kurrë portën? Është Giroud

Shumëkush ka kritikuar Oliver Giroud për paraqitjet e tij në fushë, ndërsa të tjerë kanë kritikuar trajnerin Deschamps, përse i besoi vazhdimisht formacionin një...

Franca kampion Bote, Veliaj: Nuk isha me fituesin, Kroacia shembull

Nga sheshi "Skënderbej", finalen e Kupës  së Botës e ka ndjekur edhe kreu i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj së bashku me ambasadoren e...

Franca kampione Bote për herë të dytë në histori, shuhet ëndrra...

Franca është kampione e Botës për vitin 2018 në turneun e zhvilluar në Rusi. Skuadra e Didier Deschamps ka fituar 4-2 në finalen e...

EDITORIAL

BIRN: Dosja e Dibrës u transferua nga Arta Marku

Dosja voluminoze e manipulimit të dyshuar të votave në Dibër ka bërë pingpong mes Prokurorisë së Krimeve...

FORUM

Fondacioni Martin dhe Mirash Ivanaj – Një xhevahir Kulture dhe Dije në zemër të Tiranës

Nga Mal Berisha Një Vegim i largët rreth emrit “Mirash” Ishte viti 1959 kur u ula në bangën e...

Sesi funksionon Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia e tregon lokal “Panorma”

Nga  Kim Mehmeti - Nuk besoj te ketë në Maqedoni ndonjë qytetarë të moshës madhore, i cili të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com