Ballina Etiketimet Kampi ”Al Hol”

Etiketim: kampi ”Al Hol”

Alvini rrëfen jetën në kampin ”Al-Hol”: Mami vdiq gjatë…

Alvin Berisha u kthye në Itali në 8 nëntor, pasi nëna e tij xhihadiste e çoi në Siri në vitin 2014. Ai është akoma...

Italia zgjoi çështjen Alvin/Spiropali: Po përgatitet shpëtimi i 150 shqiptarëve nga...

Rasti i Alvin Berishës u zgjua nga mediet Italiane dhe më pas ndoqën thirrjet për shpëtimin e 11-vjeçarit nga kampi famëkeq ''Al-Haul'' në Siri në...

EDITORIAL

Turpi i KPA, Vettingut. Shkarkim politik vetëm se e dekretoi Presidenti Meta

Besnik Muçi, anëtari i Gjykatës Kushtetuese ka folur pas vendimit të KPA (Vettingut) që e largoi nga...

FORUM

Betejë e ashpër me regjimin e së keqes

Nga Kastriot Islami - Kërcënimi i fundit i zëdhënësit të Presidentit është një ngjarje shumë e rëndë. Ajo...

A ka kohë “Venecia” për “Xibrakën”?

Nëse futesh në faqen ku publikohen dokumentet e Komisionit të Venecias, e kupton se përse emri i...