Ballina Etiketimet Kamez

Etiketim: kamez

Perla/ “Zgjedhjet me Edi Ramën janë shumë të rregullta”, njihuni me...

Kjo zonjë e moshuar në Kamëz është një nga votueset e para që iu drejtuar QV-së mëngjesin e sotëm, të zgjedhjeve lokale, që mbahen...

Kamëz, 30 mijë anëtarë të Aleancës do të monitorojnë votimin si...

Xhelal Mziu, Kryetar i PD në Kamëz, ka organizuar një takim të zgjeruar me strukturat drejtuese të degëve të PD-së Kamëz dhe Paskuqan. Qëllimi i...

Kamëz/ Parandalohet vrasja e 2 personave, dy në pranga

Ndërhyrja në kohë e policisë së Kamzës ka parandaluar vrasjen e dy personave Njoftimi i policisë: Shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr. 5 Kamëz,  parandalojnë një...

Aksident me pasojë vdekjen në Kamëz, arrestohet 32-vjeçari

Arrestohet 32-vjeçari pas aksidentit me pasojë vdekjen që sipas policisë ka shkaktuar në Kamëz. “Nga Seksioni OPGJ-ve në Komisariatin Rajonal të Policisë Rrugore Tiranë u...

Edi Rama tregon dhëmbët e forcës. Fillon përplasja civile në Shqipëri

Në shumicën e qyteteve të vendit sot ka përplasje mes qytetarëve dhe forcave të rendit. Qytetarët kërkojnë që të mos zhvillohen zgjedhje pa opozitën...

Situatë e rënduar në Kamëz/Policit i bie të fikët, qytetarët turren...

Teksa është tensionuar situata mes policisë dhe protestuesve në Kamëz, policia hodhi një lloj solucioni për të shpërndarë protestuesit, i cili dyshohet të jetë...

Autobusi del nga rruga në kryeqytet

Një aksident ka ndodhur të marten në darkë në Kodër-Kamëz, ku një autobus i linjës Tiranë-Kamëz ka dalë nga rruga për shkak se drejtuesi...

Ndahet nga jeta ish-trajneri i Kamzës

Një ngjarje e dhimbshme preku sot botën e futbollit. Ish-trajneri i Kamzës, Edmond Dule u nda nga jeta ditën e sotme, pas një ataku...

Nisin festimet në Kamëz për 23 vjetorin e themelimit të Bashkisë

Në Kamëz nisën sot festimet për 23-vjetorin e themelimit të Bashkisë. Festimet e organizuara nga kryebashkiaku Xhelal Mziu do zgjasin dy ditë. "Qyteti është zbukuruar...

Kamza 23-vjet Bashki/ Nisin festimet, ja çfarë do të ndodhë dy...

Nën kujdesin e Kryebashkiakut Xhelal Mziu kanë startuar sot festimet e 23-vjetorit të Bashkisë Kamëz. Qyteti është zbukuruar dhe përfshirë nga një atmosferë festive...

EDITORIAL

Mafia e qeveritare e votave mbyll dosjen e Dibrës. Pse heshtin ndërkombëtarët?

Prokuroria mbylli skandalin më të madh të vjedhjes dhe manipulimit të votave në Shqipëria, e dokumentuar me...

FORUM

Të vdekurit fitojnë gjithmonë, ndonjëherë të gjallët duhen kërkuar mes tyre

Nga Lorenc Vangjeli - Rrallë shumë, por megjithatë ndodh: njerëz që kanë Ikur nga kjo botë, i imponojnë...

Fondacioni Martin & Mirash Ivanaj – Një xhevahir kulture dhe dije në mes të Tiranës

Nga Mal Berisha Një Vegim i largët rreth emrit “Mirash” Ishte viti 1959 kur u ula në bangën e...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com