E mërkurë, Tetor 23, 2019
Ballina Etiketimet Kallëzim penal

Etiketim: Kallëzim penal

Bashkia Shkodër kallëzim penal ndaj ministrit Lleshaj

Bashkia e Shkodrës ka tepozituar në Prokurori një kallëzim penal ndaj ministrit të Brendshëm Sandër Lleshajt dhe punonjës të Policisë së Shtetit për “shpërdorim...

Përgjimet e ”Bild”, zëdhënësja e PD: Në 2016-ën bëmë kallëzim penal...

Arben Keshi, drejtor në Ministrinë e Brendshme, ishte personazhi kryesor në përgjimet e publikuara sot nga gazeta ''Bild''. Ai është regjistruar teksa bisedon me...

Drejtohet kallëzim penal ndaj Thaçit e Veselit

Deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje në Kuvendin e Kosovës, Glauk Konjufca dhe Albin Kurti, të enjten kanë dorëzuar në Pallatin e Drejtësisë, kallëzim penal ndaj...

KLSH kallëzon në Prokurori 2 ish-regjistrues dhe 6 punonjës të Hipotekës...

Kontrolli i Lartë i Shtetit (KLSH) ka kallëzuar në prokurori 8 punonjës të ZVRPP-së (Hipotekës) në Sarandë. Sipas KLSH, mësohet se janë kallëzuar dy...

Lobimi 1 milion dollarë, Balla: Kallëzim penal Bashës për pastrim parash

Kontrata lobuese 1 milion dollarë e Partisë Demokratike në SHBA është kthyer në një temë debati edhe në seancën e sotme plenare. Sekretari i...

EDITORIAL

Zv. Ndihmës Sekretari amerikan, Jorgan Andrews: SPAK dhe BKH do kapin “peshqit e mëdhenjë”

Zv. Ndihmës Sekretari amerikan për Çështje të Narkotikëve dhe Ligjzbatimit Jorgan Andrews, thotë se përkushtimi i Shteteve...

FORUM

Zef Mazi: Negociatat, fajet tona dhe dredhitë evropiane

Nga Zef Mazi Mos-hapja e negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut ka shkaktuar mjaft debate në BE...

Zv.ambasadori i SHBA: Shoqëria civile është gjaku i një demokracie të gjallë

Nga Daniel Koski* Jam i kënaqur të shoh kaq shumë njerëz sot që kanë rrokur shpirtin e vullnetarizmit,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com