Ballina Etiketimet Kaljari

Etiketim: kaljari

Presidenti i Kaljarit: Kampionati është i falsifikuar, nuk mund të gabohet...

Sfida mes Kaljarit dhe Juventusit, e zhvilluar dje në mbrëmje dhe e mbyllur me fitoren e bardhezinjve ka prodhuar shumë polemika. Kontestimet lindën për...

De Biazi ikën nga Shqipëria për Kaljarin?

Disa javë më parë, në mediat italiane Xhani De Biazi u përmend si një ndër kandidatët për të marrë drejtimin e Kaljarit. Sot, emri...

Interi humbje dramatike ndaj Kaljarit

Interi ka dalë kokulur nga San Siro pas humbjes ndaj Kaljarit në një ndeshje të supozuar të lehtë për ta. Edhe pse zikaltërit e kanë...

EDITORIAL

BIRN: Dosja e Dibrës u transferua nga Arta Marku

Dosja voluminoze e manipulimit të dyshuar të votave në Dibër ka bërë pingpong mes Prokurorisë së Krimeve...

FORUM

Sesi funksionon Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia e tregon lokal “Panorma”

Nga  Kim Mehmeti - Nuk besoj te ketë në Maqedoni ndonjë qytetarë të moshës madhore, i cili të...

Lubonja: Rama, më i rrezikshëm se Mihali

Analisti Fatos Lubonja ka komentuar në rubrikën “Opinion”, në “News 24”, dy çështjet më të “nxehta” të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com