E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Etiketimet Kaljari

Etiketim: kaljari

Presidenti i Kaljarit: Kampionati është i falsifikuar, nuk mund të gabohet...

Sfida mes Kaljarit dhe Juventusit, e zhvilluar dje në mbrëmje dhe e mbyllur me fitoren e bardhezinjve ka prodhuar shumë polemika. Kontestimet lindën për...

De Biazi ikën nga Shqipëria për Kaljarin?

Disa javë më parë, në mediat italiane Xhani De Biazi u përmend si një ndër kandidatët për të marrë drejtimin e Kaljarit. Sot, emri...

Interi humbje dramatike ndaj Kaljarit

Interi ka dalë kokulur nga San Siro pas humbjes ndaj Kaljarit në një ndeshje të supozuar të lehtë për ta. Edhe pse zikaltërit e kanë...

EDITORIAL

Sërish kërcënim për gazetarët: Dorëzoni pasaportat e shërbimit ose ua sekuestrojmë!

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme u ka bërë thirrje të gjitha mediave dhe gazetarëve, që...

FORUM

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...

Libri që lexohet në ditë të pazakonta. Edhe tërmeti është një piramidë e përmbysur

Nga Agron Gjekmarkaj - “Shoqëria Piramidale” e Artan Fuges, libri i duhur pas Termetit “piramidal” ! Pas fatkeqësisë...