Ballina Etiketimet Kadri Veseli

Etiketim: Kadri Veseli

Kadri Veseli kthen sytë nga biznesi, thirrje të fortë për qytetarët...

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka nisur sot një fushatë, e cila do të synojë përkrahjen e bizneseve të vogla dhe...

Gajaset kandidati për kryeministër, lojtarët e Kombëtares shtrihen në tokë nga...

Të qeshësh aq shumë sa nuk mund të flasësh ose më mirë akoma të shtrihesh në tokë nga e qeshura. Kjo i ka ndodhur...

Isa Mustafa e quan fallxhor Kadri Veselin: LDK nuk e nënshkruan...

Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK) ka bërë të ditur qëndrimin e saj në lidhje me paktin me dhjetë pika për luftën kundër korrupsionit, të...

Kadri Veseli mesazh Serbisë: Vrasësit e shqiptarëve do dalin para drejtësisë

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, mori pjesë në ceremoninë e përurimit të shtatores së bashkëluftëtarit të tij, heroit të Kosovës, Xhavit Haziri. “Nëse ka pasur...

Kadri Veseli: Do të jem kandidat për Kryeministër

Pas shpërndarjes së Parlamentit, kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli tha se ai është kandidat për Kryeministër në zgjedhjet e parakohshme që...

Veseli: Këto zgjedhje vendosin pro ose kundër aleatëve

Kryeparlamentari i Kosovës, Kadri Veseli teksa ka pritur në një takim lamtumire ambasadorët e Mbretërisë së Bashkuar dhe atë të Kroacisë, deklaroi se këto...

Veseli: Bashkimi Evropian po funksionon me standarde të dyfishta

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka thënë se beson që Bashkimi Evropian po funksionon me standarde të dyfishta, meqë për të “është...

Kadri Veseli: Bashkimi Evropian funksionon me standarde të dyfishta

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli beson që Bashkimi Evropian po funksionon me standarde të dyfishta, pasi për të është e pakuptueshme heshtja...

“Kufijtë nuk preken”, Veseli, ushtarëve: Kosova ndihet më e sigurt

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli tha sot në ceremoninë e certifikimit të rekrutëve të rinj të Ushtrisë së Kosovës se...

Kadri Veseli nis sfidën: Fitorja e PDK-së është fitore për Kosovën

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka takuar sot strukturat e Rinisë Demokratike në Gjilan, të cilët janë duke bërë përgatitjet për...

EDITORIAL

Kryeministri maqedonas, Zaev vendos: Zgjedhje të parakohshme më 12 prill

Në Maqedoninë e Veriut, shtetin fqinjë, kryeministri Zoran Zaev vendosi që ta çojë në zgjedhje vendin pas...

FORUM

Vasili: Të mendojmë si Monika, kështu BE nuk do të jetë më ëndërr

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka sjellë në vëmendjen deklaratën e dy ditëve më parë të kryetares...

Shpërthen Dritan Kaba ndaj Albin Kurtit dhe Andi Bejtjes

Nga Dritan Kaba - Sot analisti Andi Bejtja në një status në Facebook, shpreh entuziazmin e tij për...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com