Ballina Etiketimet Kadri Veseli

Etiketim: Kadri Veseli

Veseli: Këto zgjedhje vendosin pro ose kundër aleatëve

Kryeparlamentari i Kosovës, Kadri Veseli teksa ka pritur në një takim lamtumire ambasadorët e Mbretërisë së Bashkuar dhe atë të Kroacisë, deklaroi se këto...

Veseli: Bashkimi Evropian po funksionon me standarde të dyfishta

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka thënë se beson që Bashkimi Evropian po funksionon me standarde të dyfishta, meqë për të “është...

Kadri Veseli: Bashkimi Evropian funksionon me standarde të dyfishta

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli beson që Bashkimi Evropian po funksionon me standarde të dyfishta, pasi për të është e pakuptueshme heshtja...

“Kufijtë nuk preken”, Veseli, ushtarëve: Kosova ndihet më e sigurt

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli tha sot në ceremoninë e certifikimit të rekrutëve të rinj të Ushtrisë së Kosovës se...

Kadri Veseli nis sfidën: Fitorja e PDK-së është fitore për Kosovën

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka takuar sot strukturat e Rinisë Demokratike në Gjilan, të cilët janë duke bërë përgatitjet për...

Veseli thërret për të hënën mbledhjen e Kryesisë së Kuvendit

Kryetari i Kuvendit të Kosovës dhe PDK-së, Kadri Veseli e ka thirrur Kryesinë e Kuvendit për të hënën dhe në agjendë të diskutimit do...

Veseli: Të shpërbëhet Parlamenti, të caktohet data e zgjedhjeve

Kryetari i Kuvendit të Kosovës dhe kryetar i PDK-së, Kadri Veseli ka kërkuar që Kuvendi i Kosovës të votojë për shpërbërjen e tij dhe...

Veseli: Zgjedhjet janë të pashmangshme

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, pohoi përfundimin e koalicionit qeverisës me Aleancën për Ardhmërinë e Kosovës, duke thënë se Ramush Haradinaj...

Veseli: Zgjedhjet e parakohshme janë të pashmangshme

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli pas dorëheqjes së Ramush Haradinajt nga posti i kryeministrit tha se zgjedhjet e parakohshme janë të pashmangshme. Në...

Në Kongres, Veseli flet për rëndësinë e njohjes së Kosovës

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, u bëri thirrje vendeve që nuk kanë njohur Kosovën, ta njohin atë, pasi kjo i shërben paqes...

EDITORIAL

Turizëm apo dajak shqiptar?! A ka më “mihal” të tjerë nëpër Shqipëri?

-Skena si ajo e videos që u publikua dje, ku pronari i restorantit terrorizon turistët si në...

FORUM

Gjekmarkaj: Katolikët shkodranë të padisin Edi Ramën për dëmtim të imazhit

Analisti Agron Gjekmarkaj është i bindur se mbështetja për Partinë Socialiste në Shkodër është akoma edhe me...

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com