E premte, Shtator 20, 2019
Ballina Etiketimet Kadastrës

Etiketim: Kadastrës

Problemet me pronat, Lame: Vlonjatët gjaknxehtë, nuk ka as hartografi

Kreu i Kadastrës, Artan Lame tha se në këto 30 vite shteti nuk ka bërë punën e duhur sa i takon pronave. Në studion...

“Huligan, hajdut”, qytetari i shkon në zyrë zyrtarit të Kadastrës që...

Një qytetar i Vlorës ka denoncuar përmes një video në “BalkanWeb” nëndrejtorin e dorëhequr të kadastrës së Vlorës Klodian Troci, ndërsa e akuzon atë se i...

Regjistrimi i pronave me probleme, Lame: Situatë katastrofike

Kjo hartë e dëmtuar i përket një prej lagjeve të Gjirokastrës. Lame: Nuk është hartë e kohës së Sulltan Hamitit, por është hartë e periudhës së...

Lame batuta për protestën: Qytetarët mund ta ndjekin nesër, por të...

Drejtori i Përgjithshëm i Kadastrës, Artan Lame i ka bërë thirrje të gjithë qytetarëve që duke filluar nga e hënë të dorëzojnë dokumentacionin përkatës...

EDITORIAL

Sajmir Tahiri, shantazh Ramës dhe kryeministri e “dënon” me “shërbim prove”!

Çështja më kriminale e trafikut të drogës dje zyrtarisht është e mbyllur. Dhe duke mbyllur çështjen "Tahiri"...

FORUM

Bujar Nishani: Dje, prova më e fortë e kapjes së Drejtësisë nga mafia dhe krimi i organizuar

Nga Bujar Nishani -  Dje, pushteti i drejtësisë tentoi t’u thotë shqiptarëve se nuk ka prova për ish-ministrin e akuzuar...

“Dënimi” i Tahirit, humbi ligji, fitoi morali

Nga Andi Bushati Nëse procesi i Saimir Tahirit shërbeu për të bindur shqiptarët për implikimin e thellë të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com