E shtunë, Korrik 20, 2019
Ballina Etiketimet Juventus

Etiketim: Juventus

Juventus ka vendosur, kërkon Elseid Hysajn në verë

Elseid Hysaj mbetet sërish në orbitën e skuadrës së Juventusit. Mbrojtësi kuqezi që ka përfunduar prej kohësh në radarët e Barcelonës, Atletikos së Madridit,...

Juve ka gati rinovimin me Dibalën, i ofron kontratë deri në...

Juventus do të luajë sot ndeshjen e kthimit në Champions ndaj Totenhemit. Fitorja në fundjavë ndaj Lacios ka shtuar entuziazmin te “Zonja”, ndërkohë që...

Juve pa Mandzukiç ndaj Totenhem, në listë më shumë portierë se...

Juventus nuk do ta ketë aspak të lehtë nesër në mbrëmje, teksa synon që të marrë një rezultat më të mirë se barazimi 2-2...

Ekspertët në Itali zgjedhin Juven kampione, ja si kanë votuar De...

Titulli në Itali në këtë sezon do të ndahet mes Juventusit dhe Napolit, me bardhezinjtë më të avantazhuar për shkak se kanë një ndeshje...

“Buzëqesh” Alegri, tri yjet e dëmtuar stërviten me grupin para nisjes...

Juventus po zhvillon përgatitjet e fundit për ndeshjen e kthimit në Champions League në Uembli ndaj Totenhemit. Të besuarit e Masimiliano Alegrit do të...

Tronditet Juventusi, Mandzukiç nuk luan ndaj Lacios

Sinjale alarmi në shtëpinë e Juventusit. Mario Mandzukiç nuk do të luajë sot ndaj Lacios. Sulmuesi kroat sipas “Corriere di Torino” ka pasur një...

Nuk mjafton super Berisha, Juvja siguron finalen e Kupës së Italisë...

Juventus ka siguruar finalen e Kupës së Italisë, pasi ka fituar edhe ndeshjen e kthimit ndaj Atalantës në shifrat 1-0.Trajneri Masimiliano Alegri e nisi...

Dëbora mbulon fushën, shtyhet ndeshja Juventus-Atalanta

Juventus-Atalanta nuk do të luhet. “Allianz Stadium” është pushtuar nga reshjet e dëborës, duke e bërë të pamundur fillimin e kësaj sfide. Dy kapitenët Bufon...

Juve nuk ndalet në merkato, prenton yllin e Junajtid për sezonin...

Juventus nuk ndalet në merkato. Bardhezinjtë po punojnë për përforcimin e skuadrës për sezonin e ardhshëm. Një ndër objektivat kryesor të kampionëve të Italisë,...

Rrëfimi shokues i yllit të Juves: Humbëm qëllimisht, sepse do të...

“Një herë kemi qenë të detyruar për ta lënë ndeshjen, pasi në të kundërt do të vdisnim”. Ky është rrëfimi shokues i mesfushorit të...

EDITORIAL

Meta: Nuk ka pabesi dhe presion që e thyen burrin e shtetit, Ramush Haradinaj

Presidenti Ilir Meta e cilëson presion dhe pabesi thirrjen e Ramush Haradinaj nga Gjykata Speciale në Hagë. Në...

FORUM

“Vendi në një regjim anarkie, që prej 2017”

Nga Bujar Nishani Të nderuar miq, që prej vitit 2015 e në vijim kemi qenë çdo ditë të...

Ramushi

Herën e kaluar, Ramush Haradinaj dha dorëheqje nga posti i Kryeministrit, pasi Gjykata e Hagës e kishte...