E premte, Shtator 20, 2019
Ballina Etiketimet Juventus

Etiketim: Juventus

Bogdani: E dija që Kumbulla do afirmohej shpejtë, Juve s’e ka...

Erjon Bogdani, ish-sulmuesi i kombëtares sonë në karrierën e tij ka veshur edhe fanellën e Hellas Veronës vetëm për një sezon. Ai së fundmi...

Sarri paralajmëron: Te Juventusi nuk do të shihni kurrë Napolin tim

“Ky është Juventusi i Sarrit, me karakteristikat e futbollistëve që ka Juve. Nëse mendoni se do të shihni Napolin, ndoshta nuk do ta shihni...

Drejtori i Barcelonës: De Ligt zgjodhi Juventusin për para!

Matthijs de Ligt vendosi që këtë verë të largohej te Juventusi, duke refuzuar një transferim të mundshëm te Barcelona apo PSG. Drejtori i përgjithshëm...

Kosova s’di të ndalet, rrëmben edhe ish-sulmuesin e Juventusit

Kosova nuk di të ndalet në grumbullimin e futbollistëve më cilësorë që luajnë në kampionatet kryesore europiane. Paraqitjet e mira në sfidat e fundit...

Cuadrado sherr me shokët pas ndeshjes, Bonucci e “zgjidh” situatën

Rezultati përfundimtar i Atletico Madrid-Juventus errësoi pjesërisht performancën e shkëlqyer të Juan Cuadrados, mbase edhe për këtë arsye në fund të ndeshjes shpërtheu një...

3 klube të mëdha gati të rrëmbejnë Matic falas në verë

Nemanja Matic është një prej lojtarëve të Manchester United të cilëve iu mbaron kontrata në fundin e këtij sezoni, duke bërë që të larghet...

Koke: S’ka hakmarrje me Juven, të mbrojmë më mirë CR7-n

Kapiteni i Atletico Madrid, Koke ka dhënë një intervistë për gazetën “Marca”, duke komentuar përballjen ndaj Juventusit.   “Nuk do të ketë asnjë hakmarrje. Çdo vit...

Sarri e gjen justifikimin: Nuk luhet në orën 15:00!

Maurizio Sarri nuk ka mbetur aspak i kënaqur nga barazimi 0-0 ndaj Fiorentinës në “Firence”. Strategu i bardhezinjve është ankuar për orarin e ndeshjes,...

Juventus ndalet ndaj Fiorentinës, bën shumë pak për 1 pikë (VIDEO)

Juventus nuk ka mundur të shkojë më shumë se një barazim 0-0 ndaj Fiorentinës në ndeshjen e javës së tretë. Skuadra bardhezi bëri shumë...

Cristian Ronaldo “zhyt” në borxhe Juventusin

Cristiano Ronaldo nuk ka ndikuar vetëm pozitivisht te Juventusi, si në aspektin e lojës në fushë apo jashtë saj. Raporti i fundit gjysmë-vjeçar nga...

EDITORIAL

Sajmir Tahiri, shantazh Ramës dhe kryeministri e “dënon” me “shërbim prove”!

Çështja më kriminale e trafikut të drogës dje zyrtarisht është e mbyllur. Dhe duke mbyllur çështjen "Tahiri"...

FORUM

Bujar Nishani: Dje, prova më e fortë e kapjes së Drejtësisë nga mafia dhe krimi i organizuar

Nga Bujar Nishani -  Dje, pushteti i drejtësisë tentoi t’u thotë shqiptarëve se nuk ka prova për ish-ministrin e akuzuar...

“Dënimi” i Tahirit, humbi ligji, fitoi morali

Nga Andi Bushati Nëse procesi i Saimir Tahirit shërbeu për të bindur shqiptarët për implikimin e thellë të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com