Ballina Etiketimet Justin Bieber

Etiketim: Justin Bieber

Justin Bieber nuk i ndahet motorit që sapo ka blerë

Të hënën, Justin Bieber u pa vetëm duke shëtitur përgjatë plazhit në motoçikletën e tij dhe në një moment është parë duke biseduar me një motoçiklist...

Justin Bieber vë diamante tek dhëmbët dhe nuk e keni idenë...

Justin Bieber është një nga këngëtarët më të njohur dhe të dashur të kësaj gjenerate. Suksesi i tij komercial ka filluar që kur ai ishte...

Justin Bieber sfidon sërish Tom Cruise

Justin Bieber i surprizoi të gjithë kur ftoi në një ndeshje boksi në kafazin e UFC aktorin  Tom Cruise. Por 25-vjeçari nuk është ndalur. Ai...

Ky koment tregon shumë për marrëdhënien e Hailey me nënën e...

Kohët e fundit çifti Justin Bieber dhe Hailey Baldwin po lakohen në media se marrëdhënia e tyre nuk po shkon siç duhet. Ndonëse ata...

Justin Bieber refuzon të ndërpresë kontaktet me Selena Gomez

Justin Bieber refuzon të ndërpresë kontaktet me ishin e tij, Selena Gomez pavarësisht faktit se është martuar me Hailey Baldwin. Të dy, si Selena ashtu...

Pendohet Justin Bieber, anulon dasmën me Haileyn

Pak muaj më parë këngëtari i famshëm Justin Bieber i dha papritur fund beqarisë me modelen Hailey Baldwin me të cilën u martua në...

Ed Sheeran dhe Justin Bieber të premten publikojnë këngën e re

Thashethemet janë të vërteta – Ed Sheeran dhe Justin Bieber po bashkohen përsëri për një këngë të re. Kanë kaluar pothuajse katër vite që nga...

U kap duke kërkuar Selena Gomez në internet, Justin Bieber i...

ustin Bieber duket se po përpiqet të qetësoje gjendjen e tij shpirtërore në Bahamas. Këngëtari publikoi një foto me pamje nga oqeani gjatë pushimeve në...

Justin Bieber “tallet” me gruan: Jam martuar me një fanse

Justin Bieber është martuar me një "belieber"! Ky është termi i famshëm që përdorin fansat e ylli të popit, për të treguar se janë...

Justin Bieber “çmend” rrjetin me dedikimin që i bëri gruas

Ylli i popit Justin Bieber ka shkruar një poezi për bashkëshorten e tij Hailey, të cilën e ka publikuar në Instagram. Pas atij momenti, vërshuan...

EDITORIAL

(VIDEO) Si u terrorizuan turistët spanjollë nga pronari i lokalit, Mihal Kokëdhima, në Himarë

Incidenti i ndodhur në Himarë ku pronari i një restoranti me emrin Mihal Kokëdhima dhunoi turistët e...

FORUM

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...

Rama po e spastron Shqipërinë nga shqiptarët

Nga: Belind Këlliçi Edi Rama po e spastron Shqipërinë nga Shqiptarët! Pasi e mbushi parlamentin, qeverinë, pushtetin lokal...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com