Ballina Etiketimet Jurgen Klopp

Etiketim: Jurgen Klopp

Klopp zbulon sekretin si mundet City: Edhe ata që shesin hot-dog...

Trajneri Jurgen Klopp, ndryshe nga kolegu i tij, në konferencën për shtyp ka kërkuar bashkëpunimin e të gjithëve për të fituar ndaj Manchester City-it....

VIDEO/ Show dhe kërcënime, Klopp ngre alarmin: Do tërheq ekipin

Fillimisht show në Carabao Cup, më pas kërcënime. Jurgen Klopp nuk ka kohë as të shijoj fitoren spektakolare përballë Arsenal, ku siguroi një biletë...

Liverpool rrezikon skualifikimin nga Kupa për shkak të një gabimi të...

Liverpooli është në telashe, pasi në ndeshjen e Carabao Cup, Jurgen Klop ka bërë një gabim në zgjedhjet e tij. bëhet fjalë për futbollistin...

Klopp zbulon pasuesin e tij te skuadra e Liverpoolit

Jurgen Klopp e shikon ish-kapitenin e Liverpoolit, Jurgen Klopp si pasuesin e tij në “Anfield Road”. Ish-mesfushori ishte nën drejtimin e të rinjve të...

Shaqiri refuzon ftesën e Zvicrës, mediat angleze zbulojnë arsyen

Xherdan Shaqiri ka refuzuar ftesën e kombëtares së Zvicrës, me synimin e vetëm për të rigjetur formën më të mirë të Liverpooli, në mënyrë...

Jurgen Klopp paralajmëron tërheqjen si trajner

Jurgen Klopp ka surprizuar tifozët e futbollit me deklarëtne e tij. Gjatë një interviste me “Bild”, trajneri gjerman ka paralajmëruar tërheqjen e tij nga...

Klopp: Për 2-3 vite mund të tërhiqem, Coutinhon u detyruam ta...

Jurgen Klopp është 52 vjeç dhe me një Superkupë Europiane të shtuar në palmaresin e tij gjatë kësaj vere. Megjithatë, e ardhmja në futboll...

Klopp: Pres rikthimin e Shaqirit, është shumë i rëndësishëm për skuadrën

Jurgen Klopp shpreson që brenda 10 ditëve të ketë në stëritje Keitan dhe Xherdan Shaqirin. Gjermani tha se gjithashtu se të dy lojtarët kanë një...

Klopp lëshon “bombën”: Po i “vrasim” futbollistët

Mund të jetë edhe e vërtetë se çdo ndeshje duhet luajtur sikur të ishte një finale Botërori, por të paktën miqësoret verore mund të...

Rooney: Klopp është trajneri që të gjithë do donin, por ka...

Wayne Rooney po vijon karrierën në Amerikë, ndërkohë që vëmendja e tij sigurisht mbetet Premier League, kampionati ku u bë edhe i njohur. Sulmuesi...

EDITORIAL

Turpi i KPA, Vettingut. Shkarkim politik vetëm se e dekretoi Presidenti Meta

Besnik Muçi, anëtari i Gjykatës Kushtetuese ka folur pas vendimit të KPA (Vettingut) që e largoi nga...

FORUM

Betejë e ashpër me regjimin e së keqes

Nga Kastriot Islami - Kërcënimi i fundit i zëdhënësit të Presidentit është një ngjarje shumë e rëndë. Ajo...

A ka kohë “Venecia” për “Xibrakën”?

Nëse futesh në faqen ku publikohen dokumentet e Komisionit të Venecias, e kupton se përse emri i...