E martë, Nentor 19, 2019
Ballina Etiketimet Julian Deda

Etiketim: Julian Deda

Në gjurmët e Arta Vorpsit, Jul Deda i kërkon noteres postin...

Betimi te noterja i Arta Vorpsit si anëtarja më e re e Gjykatës Kushtetuese vijon të shkaktojë reagime të shumta jo vetëm nga klasa...

Julian Deda, Boschard: Na pra, mirëmëngjes…

Aktori i njohur i humorit Julian Deda ka reaguar për gjestin e ambasadorit të OSBE në Tiranë, Bernd Borshcard i cili në mënyrë shumë vulgare u...

“Rilindja style” edhe ne rastin e aktorit Neritan Liçaj

Nga Julian Deda Ajo që po ndodh sot me rastin ne fjale është thjesht një veprim tashmë i sprovuar dhe i kthyer në ves nga...

Salsano Rrapi dhe Julian Deda nuk flasin, zbulohet arsyeja

Moderatori i njohur i “Portokalli” Salsano Rrapi mëngjesin e sotëm ishte i ftuar në emisionin “Rreze Dielli”. Si kurrë më parë ai ka folur për...

FOTO/ 21 vite njohje, Julian Deda i bën dedikimin romantik bashkëshortes...

Julian Deda prej 13 vitesh është i martuar me bashkëshorten e tij, Armandën, të cilës nuk lë rast pa i shprehur dashurinë. Sot ata nuk...

Julian Deda: Ju që u merakosët nga qëndrimet e Metës, pse...

Nga Julian Deda - U merakoset ju te dashur rilindas se Ilir Meta nuk kompleksohet dhe ja thotë disa gjera troç europianëve dhe amerikanëve? Jo...

Deda: Rilindasit sakatojnë zgjedhjet por hyjnë sa herë të duan në...

Mesazhi i kryeministrit Edi Rama, se kush prek zgjedhjet lokale nuk do hyjë në Amerikë, ka sjellë reagimin e Julian Dedës. Mbështetësi i PD-së,...

Julian Deda, Ramës: Basha as nuk i lexon letrat e tua,...

Kryeministri Edi Rama, i shkroi ditën e sotme letrën e 6 publike kreut të opozitës, Lulzim Basha. Rama tha se letrave po u vjen fundi,...

Julian Deda: Ja pse nuk do të ketë më një marrëveshje...

Aktori i humorit Julian Deda, i njohur njëkohësisht edhe për angazhimin e tij si anëtar i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, ka komentuar për...

FOTO/ Jul Deda zbulon lidhjen me reperin e njohur që askush...

Aktorin e njohur të humorit Julian Deda i cili është shumë i dashur për publikun e shohim çdo fundjavë në spektaklin e humorit ‘Duplex’ ku...

EDITORIAL

Gjekmarkaj: Meta bëri aktin e duhur. Borchardt ishte i njëanshëm

 Analisti Agron Gjekmarkaj i ftuar në emisionin “Real Story” të Sokol Ballës në “News 24” tha se...

FORUM

Dvorani dhe manovra për kurth Presidentit. Avokati Popullit nxjerr dokumenta

Po zbardhet krejt skema mafioze e lojës së PS me kryetarin e KED, Ardian Dvorani për të...

Dëshmori Artan Cuku- Meteori që s’do shuhet kurrë

Mirënjohje dhe krenari për Dëshmorin më të ri Dibrës Nga Dr. Hasan Shkëmbi           ...