E mërkurë, Tetor 16, 2019
Ballina Etiketimet Jozefina Topalli

Etiketim: Jozefina Topalli

Kriza politike, Topalli bën thirrje: Rinia të ngrihet

Gjatë një ceremonie, ku u vlerësua me çmimin e karrierës nga Universiteti i Shkodrës, ish- kryeparlamentarja Jozefina Topalli, ka reaguar mbi situatën politike në...

PD i kthehet Topallit: Shfaqesh sa herë Rama është në vështirësi

Partia Demokratike në Shkodër ka reaguar pas akuzave të Jozefina Topallit, e cila sulmoi Lulzim Bashën se ndan interesa të mëdha me kryeministrin Edi...

Jozefina Topalli: Rama e çoi Valdrinin në Shkodër, por mandatin për...

Ish-nënkryetarja e Partisë Demokratike Jozefina Topalli është përfshirë në debatin më të fundit politik, atë lidhur me skandalin e kandidatit të Edi Ramës për...

Jozefina Topalli mesazh për Kurban Bajramin: Kalofshi bukur sot e mot

Ish-kryetarja e Kuvendit dhe një ndër figurat më të njohura të Partisë Demokratike, Jozefina Topalli, ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë me rastin e...

Vajza e Jozefina Topallit në një lidhje të re

Vajza e Jozefina Topallit, Megi ka nisur prej kohësh një marrëdhënie të re dashurore dhe vetëm tani bëhen publike disa prova për ta vërtetuar...

“Ndalim politik”, Spahia paralajmëron padi dhe i përgjigjet Topallit

Në intervistën e parë pas lirimin, ish-deputeti demokrat Bardh Spahia shprehu vendosmërinë e tij për t’i shkuar deri në fund çështjes së ndalimit të...

Dje kritikoi Bashën, ja me kë piu kafe sot Topalli (FOTO)

Një ditë pas reagimit në drejtim të kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ish-kryetarja e Parlamentit, Jozefina Topalli, njëherazi një nga kritiket më të...

Topalli reagon ashpër ndaj Bashës: PD sot pa asnjë pushtet

“Pas rreth 3 dekadash, PD nuk ka me asnje pushtet.” Është ky reagimi që vjen nga ish numri dy i Partisë Demokratike, Jozefina Topalli,...

Jozefina në 2018: Për të rrëzuar Ramën, duhet djegia e mandateve

Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli, mbrëmë përmes një postimi në facebook, shkruante se një demokrat nuk djeg mandatet. Reagimi i saj erdhi pas situatës së tensionuar...

Ngjarjet në Shkodër, Topalli: S’ka ndodhur kurrë në tre dekada

Ish-deputetja e Shkodrës Jozefina Topalli thotë se ajo që ka ndodhur sot në Shkodër nuk ka ndodhur kurrë në tre dekada. Duke iu referuar...

EDITORIAL

Luan Rama: Presidenti i Republikës, përtej emrit të Ilir Metës

Nga Luan Rama - Pa dashur të hyj në absurdin jo vetëm kushtetues e ligjor, por edhe logjik...

FORUM

Haje tani atë m.. që doje! Haje e mos u ngopsh kurrë!

Nga Agim Xhafka E bëra një spiunllik që në mëngjes. Shkova në polici e thashë se Berti, kushëriri...

Shqipëri: Qytetarë, mbani vesh, ju flet Edi Rama!

Censurë, fshirje e shkrimeve në internet, presion ndaj gazetarëve, kështu është situata e shtypit në Shqipëri, që...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com