Ballina Etiketimet Jose Mourinho

Etiketim: Jose Mourinho

Mourinho për “Djajtë e Kuq”: S’janë as për vendin e 6-të

José Mourinho vazhdon të jetë pa një ekip, por mbetet protagonist në studiot televizive. Opinioni i tij në “Sky Sport” pas humjes 2-0 të...

Mourinho: Më mungon futbolli, jam gati për tu rikthyer

Jose Mourinho ka pranuar se po i mungon futbolli dhe është plotësisht i gatshëm për sfidën e tij të radhës. Ish-trajneri i Chelseas dhe Real...

Mourinho rrëfen sekretin se si ndërtoi Interin e tripletës

Jose Mourinho për momentin është i papunë, pasi ende nuk ka gjetur një projekt për të nisur aventuë të re. Strategu portugez ka rrëfyer...

Mourinho: Futbollisti më i shtrenjtë në botë duhet të jetë Mbappe

Ish-trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, ka deklaruar së fundmi se ai që meriton të jetë futbollisti më i paguar në botë, është francezi...

Juventus-Atletico Madrid, Jose Mourinho bën parashikimin e tij (VIDEO)

Sonte në mbrëmje Juventus do të tentojë përmbysjen e madhe ndaj Atletico Madrid pasi është mundur 2-0 në ndeshjen e parë. Në prag të...

Mourinho: Unë mbrojta interesat e Unitedit para Pogbës

Ish-trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho ka folur për paraqitjet në këtë sezon të Paul Pogbës. Portugezi këmbëngul se ka menduar për interesat e mira...

Reali në krizë, gati Jose Mourinho

Njëriu që mund të nxjerë Real Madridin nga kriza ku kanë rënë, mund të jetë Jose Mourinho. Të paktën kështu mendojnë bastet në Angli, të cilat...

Jose Mourinho mbetet shumë i kërkuar, edhe pas shkarkimit nga Unitedi

Jose Mourinho mbetet trajner shumë i kërkuar, përkundër se u shkarkua nga Manchester Unitedi vetëm një javë më parë. Gjigantët evropianë synojnë ta ketë portugezin...

Rrëfimi i Iniestës: Isha në depresion, Mourinho sillte vetëm urrejtje

Andres Iniesta ka pasur momentet e tij të errëta, sfida të vështira për të zhvilluar, e jo vetëm në fushën e lojës. Mesfushori spanjoll...

A do të largohet Sanchez nga Manchetser United? Flet Mourinho

Jose Mourinho ka folur në lidhje me zërat që e shikojnë Alexis Sanchez larg nga Manchester United verën e ardhshme, madje ka nga ata...

EDITORIAL

Kryeministri Rama: Ose Rudina Hajdari kryetare, ose ju shkriva grupin!

Sherri nuk ndalon te grupi "demokrat" në parlament. Pas njoftimit për shkarkimin e Rudina Hajdarit me shkresë...

FORUM

Negociatat si një kështjellë prej rëre

Nga Patrik Sadikaj Po lexoja me vëmendje deklaratën e ministres për Çështjet Europiane të Francës, e cila është...

Gishti tregues!

Nga Nora Malaj - Nga heret e pakta që kam qene ne stadium , per te parë ndeshjet...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com