E mërkurë, Nentor 20, 2019
Ballina Etiketimet Jorgo Toto

Etiketim: Jorgo Toto

Kajmaku: Nuk e dija që isha në hetim nga Greqia

Kryebashkiaku i Vorës Agim Kajmaku, i ka dërguar letër kryeprokurorës Arta Marku. Kajmaku pretendon se nuk ka patur dijeni se ka qenë nën hetim në...

PD: Greqia konfirmoi hetimin. Agim Kajmaku të shkarkohet dhe arrestohet

Partia Demokratike ka publikuar sot një dokument të Gjykatës së Janinës në Greqi, i cili konfirmon se Agim Kajmaku i njohur dhe me emrin...

Berisha: Drejtuesit e PS po paguajnë në Janinë për të mbyllur...

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar sot një informacion, sipas të cilit ish kryeministri Rama ka dërguar në Gjykatën e Janinës misionarët e tij me...

Rama mbron Kajmakun, një muaj pas denoncimit asnjë verifikim

Kryebashkiaku i Vorës, Agim Kajmaku, i zgjedhur në mënyrë të paligjshme në 30 qershor nuk ka dhënë sqarime bindëse për akuzat që i ka...

Prokuroria letërporosi në Greqi për Agim Kajmakun

Prokuroria e Përgjithshme, ka dërguar një letërporosi në Greqi për të marrë informacion mbi kryetarin e bashkisë së Vorës, Agim Kajmaku. Prokuroria kërkon nga...

EDITORIAL

Kriza zgjidhet vetëm me zgjedhje urgjente, të parakohshme

Tashmë nuk mban më “ujë pilafi”, në Shqipëri kriza po shkon drejt rrënimit të ekonomisë, demokracisë dhe...

FORUM

Luan Rama: Kosova brenda Serbisë, një postim provokativ dhe fyes i Kryeministrit të Shqipërisë!

Nga Luan Rama* - Nuk është një lapsus. Nuk është as ndonjë gabim prej pakujdesisë, publikimi në faqen...

Reformë e denjë për gishtin e Boschart

Nga Ylli Manjani - Shihni me vemendje se për çfarë reforme zgjedhore po zihen. Halli më i madh...