Ballina Etiketimet Jorgo Pulla

Etiketim: Jorgo Pulla

Lajme të mira për financat, ja si do jetë fati juaj...

DASHI Të përgjithshmet: Kjo jave fillon me një Hënë të plotë në aksin Luan Ujor do ju duhet të përpiqeni pak më shumë për të realizuar...

Parashikimi i yjeve nga Jorgo Pulla

DASHI Të përgjithshmet: Java fillon me iluzione dhe mashtrime pasi katrori i Afërditës tek Binjakët me Neptunin që ndodhet tek Peshqit më 24/6, do të...

“Rama është gaforre, me 27 qershor tek ai do të ndodhë...

Astrologu i njohur Jorgo Pulla ka folur në emisionin e mëngjesit në News 24 për krizën politike që ka kapluar vendin dhe ka bërë...

“Më 27 qershor, ndryshim te Rama”, astrologu parashikon politikën

Çfarë do të ndodhë më 30 qershor? A do të ketë zgjedhje dhe a do të ulen palët sa nuk është vonë në një...

Parashikimi i yjeve nga Jorgo Pulla

DASHI Të përgjithshmet: Java fillon me Hënën e Plotë, e cila zhvillohet më 17/6 në boshtin Binjakët-Shigjetari dhe sjell në dritë gjithçka që lidhet me...

Parashikimi i yjeve nga Jorgo Pulla

DASHI Të përgjithshmet: Java fillon me një humor të qetë që nuk do t’ju lejojë të mbani lart energjinë tuaj. Katrori i Binjakëve me Neptunin...

Parashikimi i yjeve – Si mbyllet ky muaj për ju?

Si do të mbyllet ky muaj për ju? Cfarë kanë parashikuar yjet në javën e fundit të muajit majit. Cila do të jetë shenja...

Si do të jetë kjo javë? Parashikimi i yjeve nga Jorgo...

DASHI Të përgjithshmet: Një javë speciale dhe intensive fillon pasi ardhja e sundimtarit tuaj Marsi në shenjën e Gaforres nuk është përkrahëse për planet tuaja.Ka...

Çfarë sjell kjo javë? Parashikimi i yjeve nga Jorgo Pulla

DASHI Të përgjithshmet: Merkuri largohet nga shenja juaj në 6/5 dhe kalon përmes shenjës së Demit të nënshkruajë një pozicion nga i cili ju fton...

Çfarë sjell kjo javë për ju? Parashikimi i yjeve nga Jorgo...

Çfarë kanë parashikuar yjet për javën që sapo ka nisur? Si do të shkojnë c’ka keni planifikuar gjatë këtyre ditëve? Lexoni horoskopin e përgatitur...

EDITORIAL

(VIDEO) Si u terrorizuan turistët spanjollë nga pronari i lokalit, Mihal Kokëdhima, në Himarë

Incidenti i ndodhur në Himarë ku pronari i një restoranti me emrin Mihal Kokëdhima dhunoi turistët e...

FORUM

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...

Rama po e spastron Shqipërinë nga shqiptarët

Nga: Belind Këlliçi Edi Rama po e spastron Shqipërinë nga Shqiptarët! Pasi e mbushi parlamentin, qeverinë, pushtetin lokal...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com