Ballina Etiketimet Jonida vokshi

Etiketim: jonida vokshi

A ka patur Jonida Vokshi ngacmime seksuale nga kolegët e saj…?

Aktorja dhe prezantuesja e njohur Jonida Vokshi ka qenë e ftuara speciale e emisionit “Pop Culture”. Në intervistën e gjatë, artistja ka rrëfyer për një...

Jonida Vokshi, e bukur dhe origjinale në Instagram

Prezantuesja dhe aktorja e njohur, Jonida Vokshi shquhet për bukurinë e saj natyrale. Ajo gëzon një simpati të madhe në publik. Vokshi, kohët e fundit nuk...

Moderatorja shqiptare rrëfen momentin e vështirë: Nuk ja uroj askujt atë...

Moderatorja Jonida Vokshi ka rrëfyer një situatë të vështirë që ka kaluar kur ishte 14 vjeç. Gjatë një interviste për emisionin ‘Interview’, moderatorja simpatike...

Zbulohet romanca, Jonida Vokshi në krah të Capital T

Jonida Vokshi ka nisur një romancë me reperin nga Kosova, Capital T i njohur ndryshe si True Kapo. Sipas faqes “Vipat e Bllokut”, çifti është...

Jonida Vokshi zbulon talentin “sekret” të Elvana Gjatës

Jonida Vokshi ka treguar në “Pasdite në Top Channel” listën e ngushtë të mikeshave ku më e afërta është Elvana Gjata. “Me Elvanën jam shumë...

Jonida Vokshi rrëfen se është në një lidhje

Emisioni “Thumb” këtë të shtunë solli një intervistë tepër interesante me moderatoren dhe njëkohësisht, aktore, Jonida Vokshi në rubrikën “Ça ka t’re?”. Ajo foli për...

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Gjekmarkaj: Ky shtet tashmë është xhungël. Të nxjerrin një ligj në seancën urgjente për të noterizuar edhe synetlliqet

Nga Agron Gjekmarkaj- Sot akti i juristes Arta Vorpsi la pa mend e gojë të madh e të...

Fatos Lubonja: Për partinë e njerëzve të “Astirit”

Nga Fatos Lubonja Fakti që qeveria, Policia, drejtësia, mediat më të rëndësishme, janë bërë palë me disa pak...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com