E martë, Nentor 19, 2019
Ballina Etiketimet Jonida vokshi

Etiketim: jonida vokshi

Sa vite kanë bashkë Jonida dhe Besniku?

E ftuar në "Xing me Ermalin", aktorja bukuroshe Jonida Vokshi dha ekskluzivisht lajmin e bukur se së shpejti do të martohet. Jonida zbuloi se është...

Në prag martese, kush është aktori kosovar që i rrëmbeu zemrën...

Ajo është një ndër imazhet më të njohura të showbizit shqiptarë, e cilësuar gjithnjë, krahas talentit, si bukuroshja brune. Por edhe pse kaq vite në...

Merr fund romanca mes Sardit dhe Vokshit, ja arsyet e ndarjes

Jonida Vokshi festoi 33- vjetorin pak ditë më parë në Londër, në shoqërinë e një mikeshe, ndërkohë që mori shumë urime nga të afërmit...

Jonida Vokshi sapo na prezantoi me vëllain super yll

Jonida Vokshi është një prej moderatoreve më të njohura e të dashura të ekranit, e cila ka mbledhur një numër të madh fansash rreth...

Moderatorja Jonida Vokshi sjell formatin më të veçantë në ekran

Moderatorja Jonida Vokshi e njohur nga programi ‘Thurje’ që ajo drejton prej shumë vitesh është padyshim një nga femrat më të njohura dhe me...

FOTO/ Do t’i çmendë meshkujt! Jonida Vokshi bëhet bionde!

Moderatorja dhe aktorja e njohur Jonida Vokshi ka bërë një ndryshim të madh në pamjen e saj. Nga një brune që e kemi memorizuar, ajo...

FOTO/ Jonida Vokshi nuk e mban më: Ne duhemi dhe kjo...

Është një nga moderatoret më të pëlqyera në vendin, por gjithashtu edhe një nga më të rezervuarat sa i përket jetës së saj private. Bëhet...

Tentoi ta fshehë, por zbulohet, Jonida Vokshi sot bëhet nuse!

Është ndër femrat më të ëmbla të ekranit, e kështu është cilësuar që nga daljet e para skenike Fjala është për Jonida Vokshin, e cila...

Jonida Vokshi pranon se është në lidhje dashurie

Një nga prezantueset më atraktive shqiptare, Jonida Vokshi, duket se është duke shijuar një romancë Ajo është shprehur se e ka zemrën plot, por nuk...

Shokon Jonida Vokshi: Ja pse nuk bëj dot dashuri! /VIDEO

Këtë javë e ftuar në emisionin “Thumb” të Aulona Mustës dhe Fatma Haxhialiut ka qenë moderatorja e Digitalb, Jonida Vokshi. Bukuroshja e ekranit ka rrëfyer...

EDITORIAL

Gjekmarkaj: Meta bëri aktin e duhur. Borchardt ishte i njëanshëm

 Analisti Agron Gjekmarkaj i ftuar në emisionin “Real Story” të Sokol Ballës në “News 24” tha se...

FORUM

Dvorani dhe manovra për kurth Presidentit. Avokati Popullit nxjerr dokumenta

Po zbardhet krejt skema mafioze e lojës së PS me kryetarin e KED, Ardian Dvorani për të...

Dëshmori Artan Cuku- Meteori që s’do shuhet kurrë

Mirënjohje dhe krenari për Dëshmorin më të ri Dibrës Nga Dr. Hasan Shkëmbi           ...