Ballina Etiketimet Jonida vokshi

Etiketim: jonida vokshi

Jonida Vokshi mbledh mikeshat e ngushta pas dasmës

Java e dytë e shtatorit shënoi një moment mjaft special në jetën e moderatores dhe aktores së njohur, Jonida Vokshi. Pasi bëri publike disa...

Në muajin e mjaltit, Jonida Vokshi si rrallëherë pozon me bikini...

Pak ditë më parë, Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi, kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë. Ceremonia ishte madhështore, ku ishin prezent shumë të ftuar VIP. Çifti...

Foto-Video/ Këngëtarja më e dashur për shqiptarët kurorëzon Jonida Vokshin dhe...

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi sot po kurorëzojnë lidhjen e tyre me martesë. Çifti ka organizuar gjithçka në detaje, ndërsa dasma do të mbahet tek...

Sonte martohet, ja çfarë po bën Jonida Vokshi pak orë para...

Moderatorja e njohur Jondia Vokshi  sonte në mbrëmje do t'i jap fund beqarisë në një prej resorteve të njohura në qytetin e Durrësit. Ajo do...

Jonida Vokshi martohet këtë muaj, sapo u zbuluan ftesat speciale të...

Këtë muaj aktorja e njohur, Jonida Vokshi dhe partneri i saj Besnik Krapi do të celebrojë dashurinë e tyre me martesë. Gjatë kësaj kohe ata...

S’kanë të ndalur ndryshimet! Pas 10 vitesh, Jonida Vokshi largohet nga...

Sezoni i ri televiziv pritet të sjellë ndryshime të mëdha në ekran si në programacion, ashtu edhe tek moderatorët. Të shumtë janë ata që kanë...

“Sa më shumë aq më mirë”, Jonida Vokshi tregon planet për...

Jonida Vokshi prej vitesh po jeton historinë e dashurisë me aktorin dhe producentin Besnik Krapi. Aktorja bukuroshe e bëri publike ka deklaruar madje se...

Jonida Vokshi tregon ku do jetojë me Besnikun pas dasmës

E ftuar pak javë më parë në emisionin “Xing me Ermalin”, moderatorja e njohur Jonida Vokshi zbuloi për të gjithë historinë e dashurisë me...

Jonida Vokshi vë partnerin “me shpatulla pas muri”: A është nusja...

Moderatorja e njohur Jonida Vokshi ka zgjedhur që të shfaqet për herë të parë në ekran me partnerin dhe ta vendosë në siklet. Në puntatën...

Sa vite kanë bashkë Jonida dhe Besniku?

E ftuar në "Xing me Ermalin", aktorja bukuroshe Jonida Vokshi dha ekskluzivisht lajmin e bukur se së shpejti do të martohet. Jonida zbuloi se është...

EDITORIAL

Opozitë, ku je? Kryeministri Rama nuk rrëzohet me facebook!

Kryeministri Rama nuk po jep shenja se do të shkojë në zgjedhje, ndonëse deri dje kishte shpresa,...

FORUM

Zef Mazi: Negociatat, fajet tona dhe dredhitë evropiane

Nga Zef Mazi Mos-hapja e negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut ka shkaktuar mjaft debate në BE...

Zv.ambasadori i SHBA: Shoqëria civile është gjaku i një demokracie të gjallë

Nga Daniel Koski* Jam i kënaqur të shoh kaq shumë njerëz sot që kanë rrokur shpirtin e vullnetarizmit,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com