E shtunë, Tetor 19, 2019
Ballina Etiketimet Jonida Ucaj Ponari

Etiketim: Jonida Ucaj Ponari

E gjendur mes ekstremesh

Rubrika e gazetës “Koha Jonë”, “Pyetje Psikologut” PYETJE: Më ndodh që shpesh herë shpejtoj për të mbaruar gjërat duke ndjerë stërlodhje, më pas si rrjedhojë...

Kur ka qenë hera e fundit që e ke pyetur veten:...

Kur ka qenë hera e fundit që e ke pyetur veten: “Si je”? Çfarë dëshiron më shumë të bësh apo të kesh? Çfarë të...

Rubrika “Pyetje Psikologut”: Si të shmangni emocionet kur flisni në publik

Pyetje nga G.E, në rubrikën e gazetës “Koha Jonë”, “Pyetje Psikologut”: Mirdita, Ju uroj shumë suksese në punën Tuaj. Quhem G.E dhe jam në përfundim...

Rubrika “Pyetje Psikologut”: Si të kultivoni mirënjohjen?

Pyetje nga E.M, në rubrikën e “Koha Jonë”, “Pyetje Psikologut": E nderuar psikologe, më ndodh shpesh herë që gjithçka që njerëzit bëjnë për mua,...

“Pyetje Psikologut”; Pse burrat tradhtojnë…?

Pyetje nga Xh.B në rubrikën e "Koha Jonë", "Pyetje Psikologut" -Pse burrat tradhtojnë nga mosha 40-50 vjeç? Përgjigjja e Psikologes, Jonida Ucaj Ponari, Msc në Psikologji...

EDITORIAL

Edi Rama s’mban përgjegjësi për dështimin: E ka fajin Franca!

Pas dështimit për hapjen e negociatave me BE-në, kryeministri Edi Rama doli në një konferencë për mediat....

FORUM

Letër nga një europian i frustruar

E fus këtë letër në një shishe dhe po e hedh në detin Adriatik. Eshtë kufiri ynë...

Shqipëria në Bashkimin Europian në 2033

Klementin Mile Nëse Shqipëria arrin të anëtarësohet ndonjëherë në Bashkimin Europian, kjo nuk pritet të ndodhë para vitit...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com